Klub 27 Symfonicznie

Preview

Mistyczny Klub 27 powraca na jeden wieczór!

Najbardziej kultowe utwory wybitnych artystów mistycznego Klubu 27 w wykonaniu polskich gwiazd oraz aranżacje Jean-Claude’a Hauptmanna zagrane przez orkiestrę Artis - to właśnie jedyne w swoim rodzaju wydarzenie muzyczne Klub 27 Symfonicznie! Już 21 maja we Wrocławskiej Hali Stulecia usłyszycie ponadczasowe utwory. Całość wydarzenia poprowadzi Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.

walentynki

Preview

Show the Love. Love the Show!

Leonard Cohen uwielbiał kobiety – a one kochały się na zabój w jego hipnotyzującym, niskim głosie. Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej kochliwych artystów w Polsce – krążą słuchy, że niebawem po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu!

Wspieramy chorych na raka

Koncertowo wspieramy chorych na raka!

To naprawdę działa! Dzięki hojności naszych klientów, od końca lutego do grudnia 2019 r. zebraliśmy ponad 133 tysiące zł, które w całości przekazaliśmy na rzecz fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Dziękujemy za Wasze wielkie serce!

Wielka Prywatka w Katowickim Spodku

Wielka Prywatka dla Wielolatów

Muzyczne szaleństwo w Walentynki! Wielka Prywatka dla Wielolatów to wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu będziecie mogli przenieść się w czasie o parę dekad i podróżować po muzycznych rejonach polskich hitów. Już 14 lutego Marek Sierocki i Hirek Wrona rozgrzeją Katowicki Spodek do czerwoności w trakcie innowacyjnego połączenia spokojnego koncertu z energiczną dyskoteką.

Idealny prezent pod choinkę? Mamy go!

Nie kupiłeś jeszcze swoim krewnym lub znajomym podarunku gwiazdkowego? Nie wiesz, co wybrać? Twoi bliscy chętnie biorą udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych lub muzycznych? Wybierz upominek, który ucieszy każdego!

Preview

Rick Estrin – skazany na życie w trasie

Wirtuoz harmonijki ustnej, charakterystyczny wokalista oraz wspaniały showman. Razem z zespołem The Nightcats wystąpi 11 października w sali koncertowej katowickiego NOSPR-u. Amerykanie będą jednymi z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Rawa Blues. Zapraszamy do lektury wywiadu z Rickiem Estrinem i oczywiście na październikowy koncert, który będzie prawdziwą muzyczną ucztą!