Muzyka

Gwiazdy na żywo w Twoim domu?! Przegląd wydarzeń cz.3

Nie jest tajemnicą, że wszystkim – zarówno Fanom, jak i Artystom brakuje wydarzeń na żywo i emocji z nimi związanych. Na szczęście nasi Idole nie kazali nam czekać i wyszli naprzeciw oczekiwaniom wszystkich i przenieśli swoje występy… do Internetu! Zastanawiacie się, kogo będziecie mogli obejrzeć w domu, jednocześnie czując się jak na sali koncertowej? Koniecznie sprawdźcie nadchodzące wydarzenia, o których więcej przeczytacie poniżej.

Na początek nasza rodzima artystka Hania Rani, która już 26 listopada 2020 r. wystąpi na transmitowanym na całym świecie koncercie w pięknej Sali Koncertowej NOSPR w Katowicach. Przez ok. 100 minut będziemy mogli na żywo podziwiać artystkę, występującą z Ziemowitem Klimkiem na kontrabasie oraz Wojtkiem Warmijakiem na perkusji. Hania wraz z zespołem zaprezentują utwory z jej debiutu – „Esja” oraz kontynuacji „Home”, dwóch najbardziej udanych albumów współczesnego świata muzyki klasycznej.
Bilety kupicie pod tym linkiem.

Dzień później, czyli 27 listopada 2020 r. podczas niezwykłego pokazu live „Studio 2054” wystąpi gwiazda POP światowego formatu – Dua Lipa! Jej koncert będzie kalejdoskopem przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, połączeniem czasu rzeczywistego i wyobraźni, adrenaliny i emocji, co zapewni nam wiele nowych doznań. Razem z Duą wystąpią inni utalentowani muzycy, tancerze, łyżwiarze, akrobaci i niespodziewani goście, którzy zapewnią euforyczny podmuch szczęścia i dobrej zabawy.
Tu możecie kupić bilety.

Z kolei 28 listopada 2020 r. przeniesiemy się na występ guru garunku indie – Kaiser Chiefs! Przełomowa technologia transmisji na żywo przeniesie nas z sofy w salonie na scenę w słynnym londyńskim obiekcie na wyjątkowy pokaz pełen niespodzianek. Setlistę wypełnią utwory z ich ostatniego,  bardzo docenionego albumu „Duck”, ale usłyszymy też najbardziej znane kawałki, jak m.in. „Ruby”. Będzie to rock-and-rollowa zabawa, której nam wszystkim brakowało.
Bilety znajdziecie tutaj.

Grudzień będzie obfitował we wspaniałe transmisje live, bo już 4 grudnia 2020 r. wraz z zespołem wystąpi Katie Melua. Będzie to wyjątkowy, globalny koncert na żywo z okazałej londyńskiej sali balowej Rivoli. Podczas koncertu po raz pierwszy zostaną odtworzone na żywo utwory z albumu nr 8, a także ulubione kawałki Fanów. Do Katie na scenie dołączą Tim Harries – bas, Mark Edwards – klawisze, Zurab Melua – gitara, Joe Yoshida – perkusja i Nina Harries – kontrabas i chórki.
Pod tym linkiem możecie kupić bilety.

Kolejnego dnia, czyli 5 grudnia 2020 r., swój koncert będzie miał Liam Gallagher! „Down By The River Thames” będzie transmitowany prosto z barki na Tamizie. Podczas tego wirtualnego wydarzenia usłyszymy kultowe, znane wszystkim Fanom piosenki artysty, ale to nie wszystko… Będzie wiele niespodzianek, obejmujących zarówno jego inspirujące podboje w karierze solowej, jak i legendarny czas spędzony z kultowym zespołem Oasism w którym Liam był wokalistą!
Bilety dostępne tutaj.

I na koniec – jedyny w swoim rodzaju, niesamowicie utalentowany Andrea Bocelli, który wystąpi 12 grudnia 2020 r. w cudownej lokalizacji Teatro Regio do Parma we Włoszech. Znany na całym świecie włoski tenor wydał ostatnio swój przejmujący i podnoszący na duchu nowy album „Believe” – osobisty zbiór piosenek, celebrujący siłę muzyki, która koi duszę. Utwory z albumu zostaną zaprezentowane podczas koncertu artysty noszącego nazwę „Believe in Christmas”.
Bilety będą dostępne od piątku 20 listopada tutaj.

Pamiętajcie, że w tych niepewnych czasach jedno jest pewne – Ticketmaster nie pozwoli nikomu się nudzić! 😉