Newsy

Panthers Wrocław x Ticketmaster

Nasz rodzimy zespół futbolowy Panthers Wrocław zakończył właśnie pierwszy sezon w elitarnej lidze European League of Football, zrzeszającej najlepsze drużyny futbolu amerykańskiego w Europie. Bardzo dziękujemy wszystkim zawodnikom za walkę i niesamowite emocje, a sztabowi za wzorową współpracę, która kontynuowana będzie przez kolejne sezony.

Cieszymy się, że swoim doświadczeniem mogliśmy wesprzeć tak wielki klub i jednocześnie tak wspaniałych ludzi, którzy zarazili nas swoją ogromną pasją do futbolu amerykańskiego. W ciągu całego sezonu staraliśmy się dać z siebie wszystko, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi, zaczynając od tworzenia wydarzeń, poprzez reklamowanie ich i kończąc na sprzedaży i skanowaniu biletów na stadionie, w dniach meczowych.

„W imieniu całego zespołu Ticketmaster, bardzo dziękujemy Panthers Wrocław za ten wspólny sezon. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak młodą drużyną, która osiągnęła już tak wiele, zarówno na polu sportowym jak i biznesowym. To była dla nas wspaniała sportowa przygoda i czekamy z niecierpliwością na kolejny sezon!” – mówi Dyrektor Zarządzający Ticketmaster Polska, Katarzyna Suska.

Pozdrawiamy Sztab i zawodników Panthers Wrocław, a szczególne podziękowania kierujemy do Managera Drużyny – Jakuba Głogowskiego.

Życzymy samych sukcesów w przyszłym sezonie!

Zespół Ticketmaster Polska