Newsy

Paul McCartney #VerifiedFan FAQ

Paul McCartney’s Freshen Up Tour 2018

Przedsprzedaż #VerifiedFan FAQ

Paul McCartney współpracuje z Ticketmaster, które udostępnia bilety poprzez platformę Verified Fan – unikalną technologię ułatwiającą prawdziwym fanom zakup biletów na wydarzenia. Poprzez współpracę partnerską z artystami pomagamy im zobaczyć występ ukochanego artysty – trzymając nieuczciwych handlarzy i spekulantów możliwie jak najdalej od sprzedaży.

Rejestracja na Przedsprzedaż  dla #VerifiedFan Paul McCartney’s Freshen Up Tour 2018 już trwa! Zakończy się w niedzielę 15 lipca  o 22:00.

Krótki Podręcznik

Chcemy pomóc możliwie największej liczbie fanów wziąć udział w polskim występie Paula McCartney’a w ramach trasy The Freshen Up Tour. Jako że zbliża się czas Przedsprzedaży #VerifiedFan, poniżej prezentujemy odpowiedzi na pytania, które możesz chcieć nam zadać.

Jak zarejestrować się na Przedsprzedaż #VerifiedFan w Polsce?

Wejdź na stronę https://www.ticketmaster.pl/vf_paulmccartney i wypełnij formularz rejestracyjny.

Czy istnieje możliwość kupienia biletów z pominięciem Przedsprzedaży #VerifiedFan?

Oprócz Przedsprzedaży #VerifiedFan odbędzie się sprzedaż regularna rozpoczynająca się w piątek 20 lipca o 12:00. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na  stronę Ticketmaster.pl.

Kiedy kończy się rejestracja?

Rejestracja kończy się w niedzielę 15 lipca o 22:00.

Czy mogę zarejestrować się na Przedsprzedaż #VerifiedFan, jeżeli nie jestem z Polski?

Tak, możesz się zarejestrować mieszkając poza Polską, ale jedynie na polskie terminy z tej trasy.

Jeżeli rejestruję się na Przedsprzedaż  #VerifiedFan spoza Polski, czy muszę dopisywać numer kierunkowy mojego kraju podając numer telefonu?

Tak, wpisując numer telefonu podczas rejestracji, dodaj numer kierunkowy kraju (+XX)

Czy mogę zarejestrować się na Przedsprzedaż  #VerifiedFan wielokrotnie?

Nie, możesz zarejestrować się tylko raz.

Czy jeżeli zarejestruję się wielokrotnie, czy zostanę zdyskwalifikowany?

Bez obaw, nie zostaniesz zdyskwalifikowany.

Czy rejestracja oznacza, że dostanę kod?

Każdemu z fanów chcemy zapewnić równe szanse i dostęp do najlepszych miejsc. Jako że ilość biletów jest ograniczona, będą one dostępne poprzez system selekcji fanów a dopiero w drugim etapie wedle zasady „kto pierwszy ten lepszy”. Dostęp do biletu nie jest gwarantowany. Jeżeli zostaniesz pomyślnie zweryfikowany – otrzymasz SMS z kodem dostępu przed startem przedsprzedaży, która zostanie uruchomiona 18 Lipca o 10:00.

Czy otrzymanie kodu oznacza, że dostanę bilet?

Jeżeli otrzymasz kod dostępu, to zapewni Ci on możliwość odblokowania dostępu do biletów. Nie jest to jednoznaczne z gwarancją zakupu biletu.

Kiedy rozpocznie się Przedsprzedaż  #VerifiedFan?

Przedsprzedaż  #VerifiedFan rozpocznie się w środę 18 lipca o 10:00.

Jaki jest limit biletów na jedną osobę?

Obowiązuje ścisły limit 4 biletów na zamówienie.

Gdzie mogę dowiedzieć się więcej o koncercie?

Oficjalna strona Paul McCartney zawiera pełną listę  koncertów wraz z dodatkowymi informacjami.

Jeśli mój rodzic lub opiekun dokona zakupu korzystając ze swojej karty kredytowej, czy dane uczestnika koncertu muszą się pokrywać z danymi na karcie kredytowej?

Nie. Właścicielem biletu jest właściciel konta Ticketmaster.

Jak Przygotować się do Przedsprzedaży #VERIFIEDFAN PRESALE

Fani Paula McCartneya, szykujcie się na Przedprzedaż Trasy Freshen Up Tour 2018 Presale obsługiwaną przez Ticketmaster #VerifiedFan!

Jak mogę kupić bilety w Przedsprzedaży #VerifiedFan?
  1. Przedsprzedaż  #VerifiedFan Presale rozpoczyna się w środę 18 lipca o 10:00. Jest to prosty, standardowy proces zakupowy, a kroki opisane poniżej pomogą Ci przez niego przebrnąć. Po pomyślnej weryfikacji otrzymasz za pośrednictwem wiadomości SMS kod dostępu uprawniający do udziału w Przedsprzedaży, która rozpocznie się w środę 18 lipca o 10:00. Wiadomość będzie zawierać szczegóły rozkładu czasowego, link do strony zakupu biletów oraz unikalny kod dostępu. Trzymaj swój telefon pod ręką! – SMS otrzymasz 2-4 godziny przed rozpoczęciem Przedsprzedaży.
  2. Zawczasu zaloguj się na swoje konto Ticketmaster.  Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła do konta Ticketmaster, zresetuj je odpowiednio wcześniej. Aby usprawnić proces płatności upewnij się, że masz wystarczającą sumę środków na koncie bankowym.

Gdy przedsprzedaż się rozpocznie (18.07.2018, 10:00)…

  1. Kliknij w przesłany w wiadomości link.
  2. Wprowadź  swój unikalny kod dostępu. W przypadku komunikatu o błędzie sprawdź czy wprowadziłeś kod poprawnie – dokładnie tak jak w przesłanej wiadomości – i czy jesteś zalogowany na aktywne konto, którego użyłeś przy rejestracji do Przedsprzedaży #VerifiedFan.
  3. Z powodu dużego zainteresowania kupnem biletów, po wprowadzeniu kodu czas oczekiwania na kolejny krok zakupu może być dłuższy niż zwykle. Nie należy odświeżać strony.
  4. W czasie dokonywania zakupu pozostań w jednej karcie przeglądarki. Otwieranie wielu okien i kart w przeglądarce może zakłócić proces zakupu.
  5. Obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy” a bilety NIE są zagwarantowane. Nie przekraczaj ustalonego limitu biletów (4).
  6. Aby usprawnić proces finalizacji płatności upewnij się, że masz przygotowane wszystkie potrzebne dane i aktualne/aktywne środki płatności.
Kiedy mogę spodziewać się przesłania mojego kodu dostępu?

Jeżeli zostaniesz pozytywnie zweryfikowany, wiadomość SMS z kodem dostępu otrzymasz w środę 18 lipca, ok. 2-4 godziny przed rozpoczęciem Przedsprzedaży (czyli przed 10:00). Przypominamy, że pozytywna weryfikacja nie gwarantuje biletu – obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”.

Wiadomość będzie zawierać szczegóły rozkładu czasowego, link do strony zakupu biletów oraz unikalny kod dostępu. Trzymaj swój telefon pod ręką! – SMS otrzymasz 2-4 godziny przed rozpoczęciem Przedsprzedaży.

Przedsprzedaż ruszyła, zarejestrowałem się a kodu nie dostałem. Dlaczego?

Rejestracja nie gwarantuje otrzymania kodu umożliwiającego zakup biletów.

Czemu mój kod nie działa?

Możliwe, że przekroczono limit biletów. Ze względu na duże zainteresowanie każda przedsprzedaż #VerifiedFan  ma określony limit, aby zezwolić na kupno jak największej liczbie fanów.

Jak to? Otrzymałem kod dostępu #VerifiedFan a nie mogę kupić biletu?

Ta trasa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Bilety są dostępne na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy” i NIE są gwarantowane.

Nie zostałem pomyślnie zweryfikowany – czy nadal mam szanse na zakup biletów?

Tak , sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek 20 lipca o 12:00.

Share post