Newsy

Główne

koncert
muzea online

Wszystkie nowości

Koronawirus

Review

Przewodnik po najlepszych wydarzeniach… online!

To nie jest łatwy czas dla miłośników koncertów na żywo. Z powodu koronawirusa bramy hal, stadionów i klubów zamknięte są na cztery spusty, a nawet, gdyby tak nie było, wychodzenie teraz z domu nie jest najlepszym pomysłem. Na szczęście coraz więcej artystów bierze sprawy we własne ręce i udostępnia fanom swoje występy za pomocą internetowych streamingów. Mamy dla Was krótki przewodnik po świecie wirtualnych koncertów.

Koronawirus bilety na koncerty

Preview

Koronawirus

Dbanie o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych fanów, partnerów i pracowników było i zawsze będzie naszym priorytetem. Uważnie monitorujemy rozwój sytuacji związanej z koronawirusem (COVID-19) i podejmujemy wszelkie środki ostrożności zgodnie z zaleceniami lokalnych władz. Aktywnie wspieramy artystów, festiwale oraz Twoje ulubione miejsca, które pracują aby jak najlepiej postępować w przypadku nadchodzących wydarzeń.

Kiss

Just KISS it!

Wy, Arena Gliwice, letni wieczór i wyśpiewywanie I was made for lovin' you baby - to propozycja nie do odrzucenia! Odliczamy już dni do lipcowego koncertu KISS, na którym poczujecie Rock and Roll All Night! Zostało parę miesięcy, więc zaczynamy podkręcać atmosferę już teraz!