Newsy

Główne

Wydarzenia

Już za moment,za chwilę…Czyli przegląd wydarzeń cz.1

Bez względu na wszystkie różniące nas rzeczy, w jednym jesteśmy zgodni – tęsknimy za wydarzeniami na żywo i za towarzyszącymi im emocjami. Wiele koncertów przeniosło się do świata online, dzięki czemu mogliśmy być „w kontakcie” z naszymi idolami we własnych domach, natomiast jeszcze większą radość budzi fakt, że już zaraz startują wyczekiwane przez wszystkich eventy! Specjalnie dla wielbicieli rozrywki na żywo prezentujemy kilka z nich.

I Ty możesz pomóc w walce z pandemią!

Drużyna Ticketmaster melduje gotowość w podejmowaniu wszelkich pomocnych inicjatyw i wolontariatów w tym trudnym dla wszystkich okresie. Łączymy siły, aby nieść pomoc osobom potrzebującym wsparcia w jakiejkolwiek możliwej formie. Chcemy zainspirować Was wszystkich do podjęcia działania już dzisiaj! Opcji jest naprawdę wiele, poniżej prezentujemy Wam część, którą udało nam się znaleźć:

Wszystkie nowości

Dzieje się Online

Najważniejsze wydarzenia dzieją się… online!

„Wirtualny” – to słowo nabrało szczególnego znaczenia w czasach, gdy poruszanie się po realnym świecie stało się nie lada wyzwaniem. W sieci już nie tylko gramy, słuchamy muzyki i oglądamy filmy, ale nawet zwiedzamy muzea i chodzimy na spacery. Aby pomóc Wam się poruszać w tej wirtualnej dżungli, przygotowaliśmy dla Was największą w Polsce bazę wydarzeń online!

koncert
muzea online