Wydarzenia rodzinne

Główne

Zapowiedź

CAVALIADA Warszawa CSI3*-W 1-4 marca 2018

Podczas CAVALIADA Warszawa odbędzie się finał Ligi Europy Centralnej Pucharu Świata. Na żywo, w centrum wydarzeń będzie można obejrzeć zwycięzców, którzy zakwalifikują się do Finału Pucharu Świata! W puli nagród aż 500 000 zł, 12 konkursów w tym te zaliczane do rankingu Longines Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, a to oznacza udział w zawodach najlepszych jeźdźców!

Zapowiedź

CAVALIADA Lublin – 15-18 lutego 2018

Już w lutym w Lublinie odbędzie się jedna z największych i najważniejszych imprez jeździeckich w tej części Polski –CAVALIADA Lublin 2018 CSI2*
Międzynarodowa obsada, konkursy w randze CSI2*, bogata oferta sprzętu i akcesoriów jeździeckich, a do tego widowiskowe pokazy i wiele innych atrakcji - tak w skrócie można opisać to wydarzenie jeździeckie.

Wszystkie nowości

Zapowiedź

WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO!

13-14 kwietnia 2019 WĘDRÓWKI Z DINOZAURAMI – SPEKTAKULARNE WIDOWISKO zawita do TAURON Areny Kraków. Przedstawienie widziało już ponad 9 milionów osób w przeszło 250 miastach na całym świecie. Będziecie zdumieni i podekscytowani, gdy na własne oczy zobaczycie najwspanialsze stworzenia, które zamieszkiwały Ziemię.

Zapowiedź

Drifterzy Charytatywnie III

Już 19 sierpnia na Błoniach PGE Narodowego rusza kolejna, trzecia już edycja imprezy charytatywnej Drifterzy Charytatywnie! Znani i lubiani artyści zapewnią niepowtarzalną muzyczną oprawę całego wydarzenia. Na przybyłych czeka również klimatyczne miasteczko rycerskie, rekonstrukcja walk rycerskich, przygotowanych przez Centrum Dawnych Sztuk Walk, strefa dziecięca oraz wiele innych atrakcji.

Review

Gwiazda serialu Violetta odwiedzi Polskę!

Warszawa, 13 października, 2016 | Martina Stoessel ogłosiła, że powróci na scenę wiosną 2017 z trasą TINI – GOT ME STARTED TOUR, występując 3 kwietnia w Krakowie i 6 kwietnia w Łodzi.