Główne

RW 2018

All galleries

Zapowiedź

Rock in Rio Lizbona 2018 – Bruno Mars pierwszą gwiazdą

8 edycja festiwalu odbędzie sie już w dniach 23, 24, 29 i 30 czerwca 2018 roku w lizbońskim Bela Vista Park, który zamieni się w miejsce niepowtarzalnych doświadczeń, łącząc zaskakujący program z najwyższym poziomem rozrywki na 6 scenach (Main Stage, Second Stage, EDM, Rock Street, Street Dance, Digital Stage).

Rock in Rio to legendarny festiwal, który swoją pierwszą edycję miał w 1985 roku w Brazylii. W ciągu lat osiągnął pozycję "największego na świecie festiwalu muzycznego i rozrywkowego". Lizbona będzie pierwszym przystankiem festiwalu, który w kolejnych tygodniach zawita do Madrytu i Las Vegas.

Review

Konferencja prasowa – XII SUPERFINAŁ

XII SuperFinał Topligi zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim w Łodzi, który mieści się przy al. Piłsudskiego 138. W trzecim pod względem liczby mieszkańców mieście w Polsce impreza tego typu odbędzie się po raz pierwszy. Łódzki SuperFinał poprzedzi otwarty piknik na promenadach Stadionu Miejskiego, który wypełniony będzie atrakcjami sportowymi i kulturalnymi dla osób w każdym wieku. Piknik wystartuje o godz. 14:00. Początek meczu zaplanowany jest na godz. 17:30. Pierwszy wykop poprzedzą efektowne występy artystyczne. Nie zabraknie efektów pirotechnicznych i niesamowitej oprawy audiowizualnej widowiska.