Konkursy

Preview

TICKET OF THE YEAR: Zagłosuj i wygraj 500 zł

Powracamy z plebiscytem Ticket of the Year! Głosując na ulubione wydarzenie masz szanse wygrać Kartę Podarunkową Ticketmaster!

Głosuj na Ticket Of The Year

Warszawa, 4 listopada 2019:

Setki koncertów i tysiące niezapomnianych chwil! Startuje plebiscyt „Ticket of the Year”, w którym po raz kolejny Fani mogą zagłosować na swoje ulubione wydarzenie. W sondażu biorą udział wszystkie imprezy kulturalne, które były dostępne w systemie sprzedaży Ticketmaster Poland, w ciągu całego 2019 roku. Głosy można oddawać od 4 do 10 listopada!  Przez tydzień Fani mogą wrócić wspomnieniami do najlepszego wydarzenia tego roku i oddać na nie swój głos!

Wszystkie koncerty, zmagania sportowe i pokazy, które odbyły się w ciągu roku konkurują w głosowaniu. To Fani wybiorą najlepsze wydarzenie, zasługujące na tytuł „Ticket of the Year”. Liczba sprzedanych biletów nie jest tu ważna. To wielka społeczność Ticketmaster Poland zadecyduje o tym, które show było wyjątkowe i niepowtarzalne. Ale na tym nie koniec!

Najlepsze zgłoszenie z uzasadnieniem, zostanie nagrodzone Kartą Podarunkową Ticketmaster Poland o wartości 500 złotych, dzięki której zwycięzca będzie mógł jeszcze raz wpaść w wir niezapomnianych, muzycznych wydarzeń.

Koncert międzynarodowej gwiazdy, czy występ lokalnej kapeli? A może wyjątkowy, kilkudniowy festiwal muzyczny? To Fani zadecydują, co było najlepszym wydarzeniem 2019 roku.

Wyniki głosowania, czyli 5 najpopularniejszych wydarzeń, zostanie ogłoszone 20 listopada. Dodatkowo
w trakcie plebiscytu pytamy o najbardziej wyczekiwanych wykonawców w 2020 roku.

Zagłosuj i wygraj Kartę Podarunkową Ticketmaster o wartości 500 złotych!

Uczestnicy plebiscytu „Ticket of the Year” mogą również zostać zwycięzcami! Na laureata czeka już Karta Podarunkowa o wartości 500 złotych. Napisz które wydarzenie najbardziej Ci się spodobało, uzasadnij ten wybór najlepiej jak potrafisz i to może właśnie Ty zgarniesz przepustkę do świata koncertów w 2020 roku.
A jest o co grać! Sprawdź już teraz jakie gwiazdy czekają na Ciebie w następnym roku, na stronie Ticketmaster.pl

Głosowanie “Ticket of the Year” dostępne na: www.ticketmaster.pl/toty