Muzyka

Preview

BRUNO MARS po raz pierwszy w Polsce!

Zdobywca nagrody Grammy i światowej sławy, multiplatynowy piosenkarz, BrunoMars, ujawnił szczegóły nadchodzącej, światowej trasy – The 24K Magic World Tour. r. Bilety na światową trasę The 24k Magic World Tour wejdą do sprzedaży w piątek, 25 listopada!

KUP BILETY NA WWW.TICKETMASTER.PL

Bruno Mars

The 24K Magic World Tour to pierwsza duża trasa Marsa od zakończonej wielkim sukcesem trasy Moonshine Jungle World Tour w 2013 roku, która była międzynarodowym przebojem z 2 milionami sprzedanych biletów na całym świecie i 155 wyprzedanymi koncertami.

Mars – którego możemy obecnie oglądać na okładce Rolling Stone – wystąpi w wielu najważniejszych programach nadawanych w telewizji w tym roku, zaczynając od show otwierającego gale American Music Awards 2016, którą można obejrzeć już w niedzielę, 20 listopada. Następnie Mars wystąpi na corocznym Victoria’s Secret Fashion Show, który będzie można obejrzeć w poniedziałek, 5 grudnia. Nadchodzące występy telewizyjne Marsa są echem jego wizyty w Saturday Night Live (stacja NBC), gdzie zagrał utwory z nowego albumu – “24K Magic” oraz “Chunky”.