Muzyka

Zapowiedź

Imany wraca do Polski z 3 koncertami!

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions zapraszają na koncerty Imany w Polsce. Piosenkarka wystąpi 15 października na warszawskim Torwarze, 16 października w poznańskiej Hali nr 2 MTP oraz 17 października na krakowskiej Tauron Arenie!

KUP BILETY NA WWW.TICKETMASTER.PL

Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem.
Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę „There were tears”, którą promował singiel o tym samym tytule. W sierpniu 2016r. ukazał się najnowszy album artystki, „The Wrong Kind Of War”.