Muzyka

Rammstein wystąpi w maju 2022 roku w Pradze – bilety już w sprzedaży!

Kto był na koncercie Rammstein, ten wie, że ich występy zawsze są niesamowitym, przepełnionym pokazami świetlnymi i pirotechnicznymi oraz niepowtarzalną energią widowiskiem, czyli krótko mówiąc – JEST OGIEŃ! W ostatnich latach koncerty były całkowicie wyprzedane, co czyni przyszłoroczną trasę najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem 2022 roku.

Koncert Rammstein 15 maja 2022 r. na praskim lotnisku Letňany może być idealnym punktem kulminacyjnym wycieczki do stolicy Czech. Nawet jeśli już tam byliście, to dobrze wiecie, że Praga z każdą wizytą zachwyca coraz bardziej, a knedlíky czy smažený sýr to dania, które nigdy się nie nudzą. Jeśli do tego dołożymy tak kultowy koncert, to mamy perfekcyjny city break!

Bilety dostępne są pod tym linkiem.

Dla tych, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej na temat najbardziej rozpoznawalnego niemieckiego zespołu, zamieszczamy kilka informacji:
Rammstein powstał w Berlinie w 1994 roku, a założyli go Till Lindemann (wokal), Richard Kruspe (gitara solowa i chórki), Paul Landers (gitara rytmiczna, chórki), Oliver Riedel (gitara basowa), Ollie Christoph Schneider (perkusja i perkusja elektroniczna, „Doom”) i Christian Lorenz (instrumenty klawiszowe, „Flake”). Zespół jest klasyfikowany muzycznie jako Neue Deutsche Härte. Ich piosenki grane są prawie wyłącznie w języku niemieckim, ale kocha ich cały świat – sprzedali ponad 22 miliony płyt na całym świecie! Co czyni ich jeszcze bardziej wyjątkowymi? To, że Rammstein nie przeszedł żadnych zmian w składzie od momentu powstania, co jest nie lada wyczynem dla zespołu z takim stażem.

Z przydatnych informacji – bilety są imienne, więc nazwiska uczestników zostaną na nich umieszczone. Jedna osoba może kupić maksymalnie 6 biletów. W tym momencie są jeszcze dostępne, ale radzimy się spieszyć, bo lada chwila mogą zostać wyprzedane! A kupicie je na ticketmaster.cz.

Jeśli to Was jeszcze nie przekonało, to na koniec łapcie mały przedsmak trasy Europe Stadium Tour 2022 od Rammstein:

Rammstein - Europe Stadium Tour 2022 (Additional Shows)

Nie wiemy jak Wy, ale my mamy ciary i nie pozostaje nam nic innego jak subtelnie zasugerować… Get Ready for Rammstein!