Muzyka

Live Nation serwuje dawkę Hip-Hopu!

Rok 2024 w Live Nation Polska to prawdziwy raj dla osób lubiących hip-hop! Aby przekonać się, czego możecie się spodziewać na nadchodzących koncertach tego gatunku, zebraliśmy dla Was najnowsze teledyski, którymi podzielili się artyści na swoich kanałach w ciągu ostatniego miesiąca.

Frankie Stew & Harvey Gunn wystąpią w warszawskiej Hydrozagadce już 17 lutego! Na swoim YouTube udostępnili piosenkę „Book Smart”. Posłuchajcie!

Frankie Stew and Harvey Gunn - Book Smart

Klub Hybrydy 5 marca będzie gościł Call Me Karizma! Artysta podzielił się ze swoimi fanami utworem „War”, który stworzył przy współpracy z PHIX, i zapowiedział, że usłyszymy go w najnowszej produkcji Marvel Cinematic Universe.

PHIX x CALL ME KARIZMA - "WAR" - (Official Music Video)

Danny Brown zagra w warszawskim Klubie Stodoła już 13 maja. 19 stycznia ukazał się jego najnowszy krążek „Quaranta”, a piosenka „Y.B.P.” wykonana razem z Bruiserem Wolfem jest jego kolejnym hitem.

Danny Brown - Y.B.P. (feat. Bruiser Wolf) (Official Video)

W Hybrydach w Warszawie 20 maja wystąpi Erick The Architect! Raper z Brooklynu razem z WESTSIDE BOOGIE prezentuje utwór „Instincts”, któremu towarzyszy klimatyczny, czarno-biały teledysk.

Erick the Architect - Instincts ft. WESTSIDE BOOGIE (Official Video)