Muzyka

Preview

Show the Love. Love the Show!

Leonard Cohen uwielbiał kobiety – a one kochały się na zabój w jego hipnotyzującym, niskim głosie. Michał Wiśniewski to jeden z najbardziej kochliwych artystów w Polsce – krążą słuchy, że niebawem po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu!

Kup bilety w promocyjnych cenach!

W Ticketmaster kochamy (!) robić prezenty naszym klientom, dlatego od 6 lutego aż do Walentynek, mamy dla Was całą masę szalonych promocji w ramach akcji „Show the Love. Love the Show”. Tak, tak, są tam też bilety na koncerty trasy „Cohen i kobiety” oraz na widowiskowy show czerwonowłosego wokalisty wraz z zespołem Ich Troje.

Jeśli myśl o żadnej z tych imprez nie wywołuje u Ciebie przyspieszonego bicia serca, rozważ porwanie swojej lady na koncert Lady Pank lub spraw niespodziankę swojemu tygryskowi, zabierając go na występ Lion Shepherd (tak, wiemy, że Lion to lew! 🙂 ).

Nie jesteś wielkim fanem muzyki na żywo? Nie uciekaj jeszcze! Być może zainteresują Cię wejściówki na festiwal iluzjonistów „Champions of Illusion”. Mógłbyś spróbować zaprosić tam teściową licząc, że w jakiś magiczny sposób zniknie z Twojego życia… ale to chyba nie jest najlepszy pomysł na świętowanie Walentynek. Lepiej kup za pół ceny bilet osobie, dzięki której Twoje dni, a zwłaszcza noce, są pełne magii.

Mamy też coś dla miłosników stand-upowych popisów, w dodatku niepozbawionych walorów edukacyjnych. „Zaklinacz kobiet” i „Instrukcja obsługi faceta” – te tytuły mówią same za siebie. Jeśli jest szansa zrozumieć, jak on może ekscytować się zgrają dorosłych facetów biegających za napompowanym balonem i dlaczego ją przyprawia o palpitację serca nieopuszczona deska klozetowa, grzech byłoby nie skorzystać – zwłaszcza, gdy drugi bilet na te przedstawienia można mieć za pół ceny!

„Show the Love. Love the Show” – okaż swe uczucie i pokochaj jedno (lub więcej) z naszych wydarzeń.