Muzyka

Wielka Prywatka dla Wielolatów

Muzyczne szaleństwo w Walentynki! Wielka Prywatka dla Wielolatów to wyjątkowe wydarzenie, dzięki któremu będziecie mogli przenieść się w czasie o parę dekad i podróżować po muzycznych rejonach polskich hitów. Już 14 lutego Marek Sierocki i Hirek Wrona rozgrzeją Katowicki Spodek do czerwoności w trakcie innowacyjnego połączenia spokojnego koncertu z energiczną dyskoteką.

BILETY NA WIELKĄ PRYWATKĘ

Tu się podziały wszystkie prywatki!

Wielka Prywatka to nie tylko największa taneczna impreza Walentynkowa – to również rewelacyjne koncerty grane na żywo. Aż trzy zespoły wykonają dla Was covery przebojów, do których tańczyła i które śpiewała cała Polska. A to jeszcze nie wszystko! Gwiazdą wieczoru będzie rockowa wokalistka, ikona muzyki lat 80. – Izabela Trojanowska. To do niej należą wielkie hity Wszystko czego dziś chcę czy Tyle samo prawd ile kłamstw. Klasyczne utwory w nowych aranżacjach – to jedyna taka okazja, żeby poczuć moc pięknych wspomnień minionych lat!

Muzyczne szaleństwo w Walentynki!

Wielbiciele tanecznych prywatek będą mieli do wyboru aż trzy parkiety. Wszystkie bilety upoważniają do zajęcia miejsca siedzącego w wybranym sektorze – jeśli więc nie jesteś królem parkietu, to nic straconego. Wejdź do wehikułu czasu, wysłuchaj koncertów na wygodnych fotelach i nie szukaj dłużej wymówek – pozwól innym opanować parkiet tej nocy, a sam baw się tak, jak lubisz najbardziej!

Jedno wydarzenie – trzy dekady

Zabawę rozpoczniemy od granej przez polskie zespoły muzyki lat 70. Mimo zimowej aury razem zaśpiewamy Tyle słońca w całym mieście, a wszystkie Małgośki będą miały swoje pięć minut na naszym parkiecie. Walentynki to idealny moment, żeby wyrecytować swojej ukochanej: Będziesz moją Panią i chwycić za serca nie tylko miłośniczki głosu Marka Grechuty. Kobiety też mają głos – Maryla Rodowicz czy Anna Jantar to wokalistki, które z pewnością zagoszczą w repertuarze. Powróćmy wspólnie do tych wyjątkowych utworów i zagwarantujmy sobie wspomnienia, które przetrwają dłużej niż walentynkowa noc.

Niezależnie od tego czy masz 20 czy 50 lat, jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj swoje miejsce. Pozwól, żeby zakręciła się w oku łza nostalgii i tęsknoty za wybitnym głosem Kory w najpopularniejszych utworach Maanam, wróć do 2020 roku oglądając zagraniczne teledyski puszczane na wielkim telebimach, a na samym końcu wybierz się na wyprawę do lat 90. Parostatkiem z Krzysztofem Krawczykiem i tańcz tak, żeby wirował cały świat.

Tej nocy nie ma żadnych ograniczeń – weź ze sobą bliskich i pozwól, żeby wszystkie międzypokoleniowe konflikty zostały zażegnane w miejscu, które łączy nie tylko ze względu na muzyczne upodobania! Podziel się miłością w tą Walentynkową noc z osobami, które darzysz szczególnym uczuciem lub sprezentuj bilet dziadkom czy rodzicom – taki prezent to oryginalny pomysł, którego na pewno się nie spodziewają.

Zróbmy więc wspólnie prywatkę, jakiej nie przeżył nikt. Zapewniamy, że tym razem sąsiedzi nie będą walić do drzwi, za to koncept podróży w czasie i muzyka z trzech dekad na pewno zostanie w Waszej pamięci (i na fotografiach!) jako najlepsza impreza wszechczasów.