Newsy

1 października świętujemy Dzień Polskiej Muzyki!

Tego dnia startuje już po raz 5. kampania społeczna promująca polską muzykę, w której Ticketmaster bierze udział! Przyłącz się do wspólnego świętowania!

Cele kampanii

Akcja ta ma na celu zwiększać świadomość Polaków na temat znaczenia muzyki dla rozwoju polskiej kultury i gospodarki oraz pokazać jak wiele możemy zrobić działając wspólnie, wspierając polski rynek muzyczny!

To dzień, w którym polska muzyka rozbrzmiewa na ulicach polskich miast, w rozgłośniach radiowych, w programach muzycznych, serwisach streamingowych i nie tylko! To dzień, w którym muzyka jako źródło radości, siły i inspiracji łączy wszystkich Polaków.

Muzyka obecna jest w życiu każdego z nas i pełni w nim znaczącą rolę, ale nie mogłaby istnieć, gdyby nie nasi artyści i twórcy, którym za pracę oraz twórczość należy szczególnie podziękować. Podobnie, gdyby nie było miłośników muzyki, artyści nie mieliby dla kogo tworzyć. To fani stanowią o sile i kondycji rynku muzycznego oraz są głównym czynnikiem rozwoju artystów.

Bilety na koncerty polskich artystów

Ticketmaster zachęca do wspierania rodzimego rynku muzyczno-kulturalnego poprzez kupowanie biletów na koncerty polskich artystów. W naszej ofercie sprzedażowej mamy dla Was mnóstwo polskich wydarzeń muzycznych. Możecie znaleźć bilety na koncerty, m.in. Michała Szpaka, Sarsy, Jann, KIZO, Pawła Domagały, Kasi Lins, Smolastego, czy zespołów: Lady Pank, Kult i wielu innych.

Wejdźcie na naszą stronę: Ticketmaster.pl i zaobserwujcie nas na naszych social mediach, gdzie codziennie pojawiają się ogłoszenia o nowych wydarzeniach!