Newsy

5 festiwali, na które musisz pojechać w 2022 r.

Pandemiczna rzeczywistość dla wielu z nas okazała się przytłaczająca a jej długofalowe skutki odczuwamy do dzisiaj. Część naszych więzi społecznych i kontaktów towarzyskich została utracona i musimy ciężko pracować nad odbudowaniem naszego kręgu znajomych.

Jako Ticketmaster chcemy Wam pomóc w odzyskaniu dawnego życia wypełnionego spotkaniami z najbliższymi, dobrą zabawą i szczęśliwymi chwilami. Nie od dziś wiadomo, że muzyka łączy ludzi a wspólny koncert to wspaniałe przeżycie i doskonały pomysł na wyjście z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. W szczególności zachęcamy do uczestnictwa w letnich wydarzeniach, które pozwolą Wam spędzić czas na świeżym powietrzu w chillowej atmosferze.

Jeśli jeszcze nie wiesz, które wydarzenie muzyczne wybrać zapoznaj się z naszą listą najlepszych festiwali muzycznych 2022 i zdecyduj gdzie zabierzesz swoich znajomych.

27-28.08.2022 / Rzeszów

Rockowa Noc x Faine Misto

W lipcu poznaliśmy wyczekiwany z niecierpliwością line-up tego festiwalu muzyki rockowej. Artyści, którzy wystąpią na rzeszowskiej estradzie to między innymi: legendarne punkrockowe zespoły Dezerter i KSU; łączący elementy rocka, punku i metalu Proletaryat, eklektyczna grupa Jesus Chrysler Suicide i znany fanom festiwalu w Jarocinie hardrockowy Mr. Pollack.

19.11.2022 / Wrocław

One Love Music Festival

18-ta edycja festiwalu, który co roku cieszy się ogromnym powodzeniem. Na wydarzeniu występują wykonawcy zarówno polscy, jak i zagraniczni. Na tegorocznej edycji wystąpią gwiazdy, takie jak: Selah Sue, Dubioza Kolektiv, Koven., Bass Astral, Bokka, Daria Zawiałow, Gooral // Paprodziad. One love to gwarancja dobrej zabawy!

27.08.2022 / Inowrocław

Ino-Rock Festival

Cykliczna impreza rockowa odbywająca się na deskach Teatru Letniego w nadmorskim Inowrocławiu. W tym roku publiczność będzie miała okazję odkryć twórczość artystów, takich jak: Baśnia, Besides, Leprous, Villagers of Ioannina City i Wishbone Ash. Po koncertach zachęcamy do wypoczynku z przyjaciółmi na piaszczystej plaży.

08.10.2022/Katowice

Rawa Blues Festival

Ten rozpoznawalny w całej Europie najstarszy polski festiwal bluesowy to obowiązkowa pozycja na liście każdego melomana. Październikowy termin i lokalizacja in-door sprzyjają wszystkim spóźnialskim, którzy w trakcie lata nie mieli okazji skorzystać z dobrodziejstw wakacyjnych festiwali. W tym roku, w Katowickim spodku, zagrają: Macy Gray, Eric Gales, Mike Zito.

18-19.11.2022 / Wrocław, Hala Stulecia

Wrocław Hip Hop Festival

Występują tam największe gwiazdy polskiej sceny rap/hip-hop. W tym roku koncert dadzą między innymi: członek zespołu 2115 Gang White 2115; wschodząca gwiazda OKI; a także będący od niemal 20 lat na scenie, poznański raper Paluch, którego twórczość została wyróżniona wieloma nagrodami.