Newsy

5 koncertów w Warszawskich klubach

Nigdy nie zasypiająca stolica Polski znacząco wyhamowała w trakcie pandemii. Na szczęście zastój się już skończył i życie nocne z powrotem nabrało rozpędu. Uczestniczenie w życiu nocnym Warszawy to unikalne i rozwijające osobowość doświadczenie. Jeśli jeszcze nie mieliście szansy odkrycia stołecznej sceny klubowej to Ticketmaster przygotował dla was kilka propozycji, od których warto zacząć swoją przygodę z eksplorowaniem nadwiślańskiej metropolii.

W naszym harmonogramie koncertów skupiliśmy się na uwzględnieniu artystów zagranicznych, których przez długi czas nie mogliśmy u siebie gościć z uwagi na pandemiczne restrykcje, które przez długi czas obejmowały międzynarodowe loty. Obecna sytuacja w branży lotniczej również nie ułatwia organizacji występów obcokrajowców. Pomimo przeszkód z optymizmem patrzymy w przyszłość i liczymy na możliwość ponownego integrowania fanów i artystów z różnych stron świata.

20.09.2022 / NIEBO, Warszawa

Vancouver Sleep Clinic

Już we wrześniu australijski zespół muzyki elektronicznej zawita na warszawskim Nowym Świecie w celu promocji swojego albumu “Fallen Paradise”. Artyści zapowiadają, że w projekcie możemy spodziewać się introspekcji i wglądu do procesów twórczych, które rodziły się w ich głowach podczas lockdownowej izolacji.

08.08.2022 / NIEBO, Warszawa

Noga Erez

Izraelska piosenkarka i producentka szybko zaskarbiła sobie serca polskich fanów swoimi tanecznymi utworami electro-pop i odważnym podejściu do kontrowersyjnych tematów. Koncert, na którym jest przestrzeń zarówno na dobrą zabawę jak i chwilę refleksji.

09.09.2022 / Hydrozagadka, Warszawa

Palace

Brytyjski zespół specjalizujący się w nieoczywistych i unikalnych brzmieniach. Do publiczności warszawskiej Hydrozagadki przyjadą z premierą swojej najnowszej płyty Shoals, którą napisali w 2020 roku podczas pierwszej epidemii koronawirusa.

05.11.2022 / NIEBO, Warszawa

Rainbow Kitten Surprise

Naprawdę oryginalna formacja, tworząca niebanalną muzykę z pogranicza folku, hip-hopu i rocka. Oprócz eklektyzmu ich twórczość wyróżniają także wyjątkowo nacechowane emocjonalnie teksty narracyjne. Zespół porusza społecznie istotne tematy, szczególnie bliskie ich sercu są problemy społeczności LGBTQ+.

16.10.2022 / Chmury, Warszawa

Death Bells

Australijski band przyjedzie do polskich fanów postpunkowej awangardy z płytą “New Signs Of Life”, która jest rezultatem długofalowego dojrzewania i eksperymentów muzycznych zespołu. Obowiązkowa pozycja dla zwolenników rozwiniętych i przemyślanych kompozycji artystycznych oraz osób ceniących ciężki, alternatywny klimat.