Newsy

ABBA powraca na scenę! Wszystkie informacje na temat ABBA Voyage

It’s official! Już niedługo wyruszymy w podróż wraz z kultowym zespołem, którego nie sposób nie kochać. Wydarzenie, na które czekaliśmy 40 lat, nachodzi! Poniżej dowiecie się wszystkich niezbędnych informacji na temat przedsprzedaży biletów na koncert oraz pre-orderu płyty.

Tak, to fakt – legendarny szwedzki zespół popowy powraca! Benny Andersson, Agnetha Fältskog, Anni-Frid Lyngstad i Björn Ulvaeus, którzy wchodzą w skład zespołu, ogłosili największy występ zespołu ABBA, jakiego świat jeszcze nie widział.

Projekt ABBA Voyage to połączenie przeszłości z przyszłością, Fanów młodych, jak i tych bardziej dojrzałych, ale przede wszystkim scala czwórkę członków zespołu wielbionych przez tłumy.

Znana z ponadczasowych, dyskotekowych hitów, takich jak „Dancing Queen, „Take A Chance On Me”, „Mamma Mia”, „Gimme! Gimme! Gimme!” i wielu innych, grupa potwierdziła szczegóły prawdziwie przełomowego doświadczenia, które rozpocznie się 27 maja 2022 roku.

Członkowie zespołu ABBA zaprojektowali koncert, o którym od zawsze marzyli – podczas którego będą mogli cofnąć się w czasie i występować dla fanów jako cyfrowe, bezapelacyjnie najlepsze wersje siebie.

ABBA Voyage: The Journey Is About To Begin

Zacierając granice rzeczywistości, magia przeszłości ABBA zostaje przeniesiona do teraźniejszości dzięki najnowszej technologii przechwytywania ruchu. Widzowie zobaczą zespół takim, jakim był z 1979 roku, ale z zaskakującym, futurystycznym zacięciem.

Wirtualnej czwórce będzie towarzyszyć 10-osobowy zespół na żywo, wystawiony w specjalnie powstałym obiekcie nazwanym ABBA Arena w Queen Elizabeth Olympic Park w Londynie. Ponadto ABBA Voyage oferuje wiele wyjątkowych możliwości na podziwianie pokazu, w tym oglądanie wszystkiego z miejsca w audytorium, po przetańczenie całej nocy w ramach ekscytującej opcji Dance Booth.

Nowy album ABBA „Voyage” od 5 listopada na ekskluzywnej przedsprzedaży

ABBA wydała ostatni album w 1982 roku. Zespół, oprócz koncertów w Londynie, zapowiedział także nową muzykę! Album będzie również nosił tytuł „Voyage” i ukaże się 5 listopada. A co w tym najlepsze? Wszyscy fani, którzy zamówią album w przedsprzedaży do 4 września do godz. 13:00, otrzymają wyłączny dostęp do pierwszych biletów na ABBA Voyage Shows w Londynie w niedzielę 5 września o godzinie 11:00.

Wszyscy fani mogą również zarejestrować się w przedsprzedaży Ticketmaster, która rozpoczyna się w poniedziałek 6 września o godzinie 11:00. Zarejestruj się teraz, aby uzyskać do niego wyłączny dostęp (rejestracja możliwa do niedzieli, 5 września, 13:00).

Oficjalne rozpoczęcie sprzedaży ABBA Voyage Shows w Londynie rozpocznie się we wtorek 7 sierpnia o godzinie 11:00 na Ticketmaster.

Nasza wskazówka dla wszystkich fanów: Nie zabraknie również wspaniałych pakietów hotelowych, które zawierają nie tylko bilety na koncert, ale także zakwaterowanie. Zaplanuj perfekcyjną wycieczkę do Londynu już dziś. 🙂