Newsy

Artyści Live Nation w świątecznym wydaniu!

Z okazji Mikołajek Live Nation wraz ze swoimi przyszłorocznymi gośćmi przygotowało dla Was świąteczną playlistę! Zaproście ich do swoich domów, a my śpiewająco pomożemy Wam sprzątać dom, kupować i pakować prezenty oraz gotować przepyszne świąteczne potrawy!

Zara Larsson, zanim zagra w Polsce na COS Torwar w Warszawie już 7 marca, przychodzi do nas ze swoim niebiańskim głosem i nową, świąteczną EP-ką. Posłuchajcie piosenki „Winter Song”, a następnie zapraszamy do odsłuchania całej EP-ki!

Zara Larsson - Winter Song (Official Audio)

Teraz czas na coś dla osób, które lubią święta na odwrót. Czy święta to zawsze czas radości? Mother, Mother, których będziecie mogli usłyszeć na żywo w Stodole, 26 marca w Warszawie, mają odmienne zdanie na ten temat.

Mother Mother - Cry Christmas

Kto nie lubi programów świątecznych? Chyba nikt! Zobaczcie, jak wypadł Tom Odell w Top of the Pops: Christmas Special, którego będzie można zobaczyć w Polsce w COS Torwar w Warszawie 27 marca.

Tom Odell - Another Love (Live from Top of the Pops: Christmas Special, 2013)

Depesze są przygotowani na każdą okazję! Posłuchajcie co dla swoich fanów na święta przygotowali Depeche Mode. Posłuchajcie ich tutaj w czasie świąt, a na żywo już 27 i 29 lutego w Łodzi!

Simple Plan zabiera nas wprost do krainy świętego Mikołaja! Czy Was też wprawiają w tak świetny nastrój? Jeśli tak to nie możecie przegapić ich występu 29 stycznia w Warszawie!

Christmas Every Day - Simple Plan (Lyric Video)

Jedna z najbardziej poruszających świątecznych piosenek w wykonaniu artysty, który już wkrótce odwiedzi COS Torwar. James Arthur i „Christmas Bells”!

James Arthur - Christmas Bells (Official Lyric Video)

Johnny Orlando jest młodym człowiekiem, który wygląda na to, że rozumie ducha świąt naprawdę dobrze, a już w marcu przyszłego roku zawita do Warszawy. Przed Wami artysta w utworze – „How Can It Be Christmas”!

Johnny Orlando - How Can It Be Christmas (Performance with Lyrics)

W zimowy klimat zabiera nas New Model Army, którzy w przyszłym roku zawitają do kilku polskich miast. Posłuchajcie o jakiej zimie śpiewają artyści.

New Model Army Winter

W maju rozgrzeją nas w Krakowie, ale po co czekać skoro ich ciepłe głosy mogą nam towarzyszyć podczas świątecznych porządków! Jonas Brothers i „Like It’s Christmas”!

Jonas Brothers - Like It's Christmas (Official Lyric Video)

Voyager może nas zaskoczyć na wielu polach, a jak będzie na polu zimowo-świątecznym? Posłuchajcie naszych październikowych, warszawskich gości w tym ciekawym repertuarze.

VOYAGER (CJDLA) - The Christmas Song (FEAT MHAGS)

Na sam koniec posłuchajmy jak do świąt przygotuje nas Jacob Collier, który podbije Łódź już w listopadzie 2024 roku!

Have Yourself A Merry Little Christmas (ft. Tori Kelly) - Jacob Collier