Newsy

Billie Eilish ogłasza trasę koncertową „HIT ME HARD AND SOFT: The Tour” na 2025 rok I Dwa koncerty w Polsce w czerwcu

W czerwcu 2025 roku Billie Eilish zagra w Polsce aż 2 koncerty w ramach trasy promującej jej najnowszy album "HIT ME HARD AND SOFT"! I Wszystkie informacje, dotyczące tego, jak zdobyć bilety jako pierwszy znajdziesz tutaj na blogu.

Bilety na Billie Eilish

22-letnia ikona nowego pokolenia

Świat usłyszał o niej w 2015 roku, kiedy nagrała napisaną przez brata piosenkę „Ocean Eyes”. Utwór ten stał się jej przepustką do światowej kariery.

Billie Eilish ma zaledwie 22 lata, a już na swoim koncie ma sporo osiągnięć artystycznych. W lipcu 2021 roku wydała swój drugi album „Happier Than Ever”, po którym koncertowała na całym świecie i otrzymała nominację do nagrody Grammy aż w siedmiu kategoriach. Dwa lata wcześniej przebiła się ze swoim debiutanckim albumem „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, dzięki któremu była przez trzy tygodnie na pierwszym miejscu listy Billboardu i świętowała ogromny sukces swojego pierwszego singla numer jeden „Bad Guy”. W kolejnym roku zdobyła cztery Grammy za album i single z niego, a także otrzymała Grammy jako najlepszy nowy artysta.

W tym roku otrzymała już drugiego Oscara w kategorii „Najlepsza Piosenka Oryginalna” za wspólnie napisaną z bratem piosenkę „What Was I Made For?” do filmu Barbie. Pierwszy zdobyty przez artystkę Oscar był za piosenkę do filmu o Jamesie Bondzie „No Time To Die”.

Billie Eilish jest nieodłączną częścią świata muzycznego i w wieku 22 lat jest już ikoną nowego pokolenia.

Sukces „What Was I Made For?” i nowy album

Billie Eilish - What Was I Made For? (Official Music Video)

Po intensywnej kampanii nagrodowej dla hitu z filmu „Barbie”, „What Was I Made For?”, Billie Eilish dwa tygodnie temu ogłosiła swoim fanom powrót z trzecim studyjnym albumem. „HIT ME HARD AND SOFT”. Czego można spodziewać się po nowym albumie? Z komunikatu Universal Music Polska wiemy, że ten album to:

Najbardziej odważny z dotychczasowych albumów, „Hit Me Hard and Soft”, jest zróżnicowaną, a zarazem spójną kolekcją piosenek. Idealnie jest słuchać go od początku do końca. Wydawnictwo jest dokładnie takie, jak sugeruje tytuł: uderza zarówno mocno i delikatnie. Dotyczy to warstwy tekstowej oraz muzycznej. Nowy album przełamuje bariery gatunkowe i przy okazji przeciwstawia się trendom.

Według artystki, album, który zostanie wydany 17 maja, będzie brzmieniowo przypominał ciemniejsze dźwięki jej pierwszego albumu. W tworzeniu piosenek ponownie wspierał Billie jej brak, Finneas O’Connell, który odpowiada także za produkcję albumu. W wywiadzie dla „Rolling Stone”, Billie wyjaśnia, że znów odnalazła siebie.

„Czuję, że ten album to ja. To nie jest rola. To brzmi jak wersja mnie z „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Czuć tu moją młodość i to kim byłam jako dziecko.”

Billie Eilish

Brak przedpremierowych singli z „HIT ME HARD AND SOFT”

Co ciekawe, nowy album nie będzie miał singli wydanych przed premierą, więc na fanów czeka nie lada niespodzianka aż do 17 maja.

Gościnny występ na Coachelli

Billie podczas pierwszego weekendu Coachella wystąpiła gościnnie u boku głównej gwiazdy Lany Del Rey. Artystki zaśpiewały wspólnie „Ocean Eyes” i „Video Games”.

Lana Del Rey x Billie Eilish - Ocean Eyes/Video Games - Live at Coachella 2024

Limitowana edycja albumu

„Hit Me Hard and Soft” będzie dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych również w formatach fizycznych, jednak po ostatnich komentarzach Billie na temat trendu, w którym artyści wydają dziesiątki wariantów winylowych swoich albumów, płyty „HIT ME HARD AND SOFT” będą produkowane z materiałów w 100% nadających się do recyklingu w celu minimalizacji opadów oraz walki z ociepleniem klimatu.

Billie Eilish w Polsce

Billie EIlish – HIT ME HARD AND SOFT

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek, 2 maja o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl.

Kup bilety w przedsprzedaży

Sprzedaż ogólna biletów rozpocznie się w piątek, 3 maja o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl

Bilety na koncert – jak je zdobyć?

Aby przygotować się do sprzedaży biletów na koncert Billie Eilish:

  • Jeśli masz już konto na Ticketmaster, możesz kupować bilety na te koncerty, gdziekolwiek jesteś na świecie. Nie musisz się rejestrować za pośrednictwem Ticketmaster.pl.
  • Utwórz konto na Ticketmaster, jeśli go jeszcze nie masz.
  • Sprawdź, czy Twoje konto ma aktualny numer telefonu. Możliwe, że będziesz musiał to zweryfikować, więc upewnij się, że masz swój telefon komórkowy pod ręką.
  • Zaloguj się przed rozpoczęciem sprzedaży. Możesz zostać poproszony o zaktualizowanie hasła.
  • Pamiętaj, aby korzystać tylko z jednego okna przeglądarki i nie odświeżać ani nie zamykać ekranu, w przeciwnym razie możesz stracić miejsce w kolejce.
  • Kliknij tutaj, aby się zalogować / utworzyć swoje konto na Ticketmaster.
  • Odwiedź nasze często zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej.