Newsy

Cyndi Lauper odwiedzi Polskę w 2025 roku | Wszystkie informacje dotyczące przedsprzedaży znajdziesz na blogu

Cyndi Lauper ogłosiła europejskie daty trasy „Girls Just Wanna Have Fun Farewell Tour” i przyjedzie do Polski ze swoją pierwszą dużą trasą od ponad dziesięciu lat w lutym 2025 roku! Wszystkie informacje na temat przedsprzedaży znajdziesz na blogu!

Cyndi Lauper na żywo w Polsce 2025

W lutym 2025 roku legendarna Cyndi Lauper powróci do Europy na swoją pierwszą dużą trasę koncertową od dekady i pożegnanie ze sceną! Oprócz koncertów w Wielkiej Brytanii i Polsce wystąpi także w Berlinie, Budapeszcie, Pradze i Paryżu. Cyndi Lauper obiecuje wszystkim swoim fanom niezapomniane chwile podczas swojej ostatniej trasy koncertowej i gościa specjalnego, którego ogłosimy później! Wszystkie informacje na temat koncertu w Polsce znajdziesz tutaj:

Cyndi Lauper: Girls Just Wanna Have Fun Tour

Przedsprzedaż biletów rusza już w czwartek, 27 czerwca o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl.

Kup bilety na Ticketmaster

Jak zdobyć bilety na koncert Cyndi Lauper?

Aby przygotować się do sprzedaży biletów na koncert Cyndi Lauper:

Jeśli masz już konto na Ticketmaster, możesz kupować bilety na te koncerty, gdziekolwiek jesteś na świecie. Nie musisz się rejestrować za pośrednictwem Ticketmaster.pl.

Utwórz konto na Ticketmaster, jeśli go jeszcze nie masz.

Sprawdź, czy Twoje konto ma aktualny numer telefonu. Możliwe, że będziesz musiał to zweryfikować, więc upewnij się, że masz swój telefon komórkowy pod ręką.

Zaloguj się przed rozpoczęciem sprzedaży. Możesz zostać poproszony o zaktualizowanie hasła.

Pamiętaj, aby korzystać tylko z jednego okna przeglądarki i nie odświeżać ani nie zamykać ekranu, w przeciwnym razie możesz stracić miejsce w kolejce.

Kliknij tutaj, aby się zalogować / utworzyć swoje konto na Ticketmaster.

Odwiedź nasze często zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej.

Ogólna sprzedaż biletów rusza w piątek, 28 czerwca o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl

Nowy dokument „Niech Kanarek śpiewa”

Ogłoszenie trasy zbiegło się z premierą pełnometrażowego filmu dokumentalnego „LET THE CANARY SING” , który opowiada o niezwykłym życiu i karierze Lauper. Film miał swoją premierę wyłącznie na antenie Paramount+ 4 czerwca w USA i Kanadzie, a wyreżyserował go nagrodzony Emmy® dokumentalista Alison Ellwood. Opowiada on o błyskawicznej drodze Lauper do sławy i jej głębokim wpływie na pokolenia poprzez muzykę, nieustannie ewoluującym stylu punkowym, niezachwianym feminizmie i działalności społecznej. Dokument ten to fascynująca podróż po życiu znanej i pionierskiej artystki, która poprzez swoją twórczość zostawiła niezwykłe dziedzictwo.

Let The Canary Sing | Official Trailer | Paramount+

Podczas ceremonii w prestiżowym TCL Chinese Theatre w Hollywood w Los Angeles, Lauper została uhonorowana i odcisnęła swoje dłonie – wszystko w ramach świętowania pożegnalnej trasy koncertowej i nowego filmu.

Cyndi Lauper jest nagradzaną autorką piosenek i artystką sceniczną, zdobywczynią nagród Grammy, Emmy i Tony, z globalną sprzedażą płyt przekraczającą 50 milionów egzemplarzy. Jej ikoniczny głos, wpływowy punkowy glam i energetyczne koncerty na żywo wyniosły ją na szczyt sławy. Lauper zdobyła nagrodę Grammy dla Najlepszego Nowego Artysty dzięki swojemu pierwszemu albumowi „She’s So Unusual i stała się pierwszą kobietą w historii, która miała cztery utwory z debiutanckiego albumu w pierwszej piątce, w tym jej hymn „Girls Just Want To Have Fun”. Lauper wydała dodatkowo dziesięć albumów studyjnych, zawierających klasyki takie jak: „Time After Time” i „True Colors”.

Jest także niestrudzoną działaczką społeczną. Od zawsze walczy o słabszych – zwłaszcza o prawa kobiet, osób żyjących z HIV/AIDS oraz o społeczności LGBTQ.