Newsy

Depeche Mode ogłasza trasę koncertową w 2023 roku I Na trasie znajdzie się koncert w Polsce!

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów Depeche Mode w Europie! Brytyjski zespół ogłosił swoją pierwszą trasę koncertową od 2018 roku i śmierć klawiszowca Andy’ego Fletchera we wtorek 4 października 2022 roku. Depeche Mode będzie miał na swoim koncie nowy album „Memento Mori” i oczywiście wszystkie hity z ponad 40-letniej historii zespołu. Bilety będą dostępne w tym tygodniu na Ticketmaster – zapewnij sobie najlepsze miejsca wcześniej i przed wszystkimi innymi fanami w przedsprzedaży. Przedsprzedaż rusza w czwartek, 6 października 2022 r., o godzinie 12:00 na Ticketmaster.

Depeche Mode pojawi się w Polsce w 2023 roku! W sierpniu przyszłego roku zespół w końcu powróci do Polski na „Memento Mori Tour” na koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Konferencja prasowa

BERLIN, NIEMCY (4 października 2022 r.) – laureaci Rock & Roll Hall of Fame Class z 2020 r. Depeche Mode ogłosili dziś podczas specjalnego wydarzenia w Berlinie, że wydadzą nowy album i wyruszą w światową trasę koncertową w 2023 r. The Memento Mori Trasa będzie wspierać nadchodzący 15. studyjny album zespołu, Memento Mori, który ma się ukazać wiosną 2023 roku.

Zrywając z tradycją, Dave Gahan i Martin Gore ujawnili dzisiaj, że prezentowana przez Live Nation trasa rozpocznie się 23 marca w Ameryce Północnej, zanim zespół wyruszy do Europy.

Terminy w Ameryce Północnej będą obejmowały między innymi przystanki w nowojorskim Madison Square Garden, United Center w Chicago, Kia Forum w Los Angeles i Scotiabank Arena w Toronto. Następnie 16 maja zespół rozpocznie swoją europejską trasę koncertową ze znanymi przystankami, takimi jak Stade de France w Paryżu, Stadion Olimpijski w Berlinie, Stadion San Siro w Mediolanie i Stadion Twickenham w Londynie.

Więcej informacji na temat trasy i terminów sprzedaży biletów można znaleźć na stronie depechemode.com.