Newsy

Dzień Polskiej Muzyki w Ticketmaster

1 października tuż tuż, a oznacza to jedno – kolejną, trzecią już edycję Dnia Polskiej Muzyki!

Wielkimi krokami zbliżamy się do wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu wsparcie rodzimej sceny muzycznej. Dzień Polskiej Muzyki to kampania społeczna powstała w celu uświadomienia wszystkim jak istotna jest muzyka dla rozwoju polskiej gospodarki i kultury. Twórczość polskich artystów jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas, a zatem jest to idealna okazja do docenienia i podziękowania za ich pracę i za utwory, które dla nas tworzą.

Jest nam niezmiernie miło po raz kolejny być partnerami tak wspaniałomyślnej inicjatywy. Jako firma o światowej renomie, obecna na 32 rynkach, mamy świadomość jak ważne jest wzmacnianie pozycji polskiego rynku muzycznego na arenie międzynarodowej. Idea kampanii idealnie wpisuje się w filozofię Ticketmaster, tym bardziej, że jej tegorocznym przesłaniem jest współpraca. Jak podkreślają organizatorzy kampanii: „Muzyka łączy – WSZYSTKICH. Jest źródłem radości, siły, inspiracji oraz uniwersalnym językiem zjednoczenia i współpracy, a także kluczem do pokonywania wielu przeciwności”.

Wyrazy uznania należą się również miłośnikom muzyki, bo to właśnie Fani są filarem rynku muzycznego. Aby docenić Wasz wkład w rozwój polskiej sceny muzycznej, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym będziecie mogli wygrać darmowe wejściówki na koncerty polskich artystów! Wszystkie szczegóły podamy 1 października 2021 r. o godz. 10:00 na naszym Facebooku. Ale to nie wszystko! Mamy dla Was także zniżkę 20% na wROCK for Freedom do wykorzystania na naszej stronie. Pamiętajcie też, że w godzinach 10:00-11:00 na antenach ponad 50 największych krajowych stacji radiowych i lokalnych oraz telewizji muzycznych będziemy mogli posłuchać utworów naszych rodzimych artystów.

Tak więc nastawiajcie budziki na 1 października godz. 10:00 i celebrujcie Dzień Polskiej Muzyki razem z nami! 😊