Newsy

French Touch – francuska uczta dla zmysłów!

Mamy wspaniałą propozycję dla wszystkich miłośników kultury francuskiej oraz idealną okazję dla osób, które chcą się z nią zaznajomić! Zapraszamy na Galę French Touch – prawdziwą ucztę dla zmysłów, podróż po najciekawszych artystycznych i geograficznych zakamarkach Francji. To smakowanie tego, co najbardziej francuskie i radość z życia à la française.

Gala French Touch jest celebracją przyjaźni polsko-francuskiej dostarczającą wspaniałej artystycznej rozrywki. Na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej podczas jednego z najciekawszych wydarzeń w roku, występująutalentowani polscy i francuscy artyści. W tej edycji na scenie zobaczymy muzyczne popisy takich gwiazd jak Zaz, Cleo, Pascal Obispo, Shanguy, Alicja Szemplińska, Sound’n’Grace oraz sióstr Julie i Camille Berthollet. W atmosferę wieczoru wprowadzą nas Anna Kalczyńska i Marcin Prokop, a po części głównej na gości będą czekać niespodzianki!

Gala French Touch , spektakularne wydarzenie muzyczno-kulturalne odbędzie się już 17 października 2020 r. w Teatrze Wielkim Opery Narodowej i emitowane będzie przez telewizję TVN. Tym, co wyróżnia Galę French Touch spośród innych pokazów telewizyjnych są między innymi polsko-francuskie duety. Polscy piosenkarze i muzycy łączą siły ze swoimi kolegami po fachu z Francji, po to, by stworzyć prawdziwie unikatowe występy przekraczające granice geograficzne. Oprócz wokalnych występów będzie można podziwiać taniec wyjątkowo utalentowanych grup tanecznych! Show zaskakuje także publiczność swoją różnorodnością: w trakcie jednego spektaklu możemy zobaczyć zarówno elegancki pokaz kankana, jak i wywodzący się z ulicy hip hop, a nawet stepowanie!

Gala French Touch to nie tylko taniec i muzyka: to także pokazy kolekcji projektantów, ciekawostki i materiały filmowe o Francji, a także wręczenie nagrody Marianne d’Honneur wyjątkowej osobistości, która znacząco wpłynęła na pozytywne stosunki polsko-francuskie. Znani i lubiani prezenterzy, którzy poprowadzą Galę, swoim wyczuciem i poczuciem humoru pozwolą widowni wczuć się w atmosferę kraju impresjonizmu, wina i croissantów. Tego wydarzenia nie można przegapić, zatem nie zwlekaj i kup bilety na Galę French Touch już dziś!