Newsy

Glass Animals zagrają koncert w Polsce w 2024 roku!

W październiku 2024 roku Glass Animals zagrają w Polsce w ramach promocji swojego nowego albumu "I Love You So F***ing Much"! I Wszystkie informacje, dotyczące tego, jak zdobyć bilety jako pierwszy znajdziesz tutaj na blogu.

Bilety na Glass Animals w przedsprzedaży

Już tego lata Glass Animals wydadzą swój czwarty studyjny album „I Love You So F***ing Much”, z którym chcą wkroczyć w nową erę science fiction. Jesienią brytyjski pop-rockowy zespół wyruszy w trasę koncertową „Tour of Earth” po Europie, podczas której odwiedzi Polskę!

Nowa trasa Glass Animals rozpocznie się w połowie października 2024 roku w Paryżu. Zespół następnie odwiedzi Brukselę oraz Düsseldorf. Warszawa będzie czwartym przystankiem na trasie. Jako support pojawi się The Big Moon.

Data koncertu w Polsce:

GLASS ANIMALS I TOUR OF EARTH

Przedsprzedaż Ticketmaster Polska rozpocznie się w środę 10 kwietnia o godz. 10:00

Kup bilety na październikowy koncert

Bilety na koncert Glass Animals w Polsce trafią do przedsprzedaży na Ticketmaster już 10 kwietnia. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek 11 kwietnia na Ticketmaster.pl o godz. 10:00.

Glass Animals powracają w 2024 roku z nowym albumem


Podczas koncertów na żywo, Glass Animals zaprezentują oprócz swoich największych hitów także nowe utwory. W piątek, 19 lipca 2024 roku, ukaże się ich czwarty album „I Love You So F***ing Much”. Ten oczekiwany z niecierpliwością następca hitowego albumu „Dreamland” z 2020 roku, który zawierał przebój „Heat Waves” i umilał wielu fanom czas pandemii, ma zmierzać w kierunku science fiction.

Pierwszy przedsmak albumu już możemy posłuchać. Zespół wydał pierwszy singiel „Creatures in Heaven” wraz z kosmicznym wideo z tekstem.

Glass Animals – Creatures in Heaven (Lyric Video)

Tak naprawdę niewiele jeszcze wiadomo o nowym albumie Glass Animals. Ma to być seria piosenek miłosnych, które powstały podczas egzystencjalnego kryzysu wokalisty i autora tekstów Dave’a Bayleya, jak wspomniał w poście na Instagramie:

„these are love songs. they look at all the twisted shapes and forms of love, good and bad. they were born out of a large existential crisis. so maybe it is fair to call them “existential love songs.” i tried to work my way out of this existential crisis, and that resulted in some writing. that writing ended up being the backbone to this album.
(…)
i guess the point is that the love and human connection in the world, in all its forms, is…enormous. it’s more complex and powerful than anything and everything else in the universe. so, perhaps you could call it a ‘meaning of life’ record. or…just a collection of existential love stories.“

Dave & Band am 3. April 2024 auf Instagram

Przez około cztery lata zespół pracował nad swoim nowym brzmieniem i nowymi utworami, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia ze studia. W połowie marca pojawiło się pierwsze tajemnicze wideo pod tytułem „incoming” z pierwszymi akordami nowego singla.

Teraz wreszcie wiemy więcej… Już w październiku Glass Animals wyruszy w globalną trasę koncertową! Ostatnio, ze względu na okres pandemii, zespół był zmuszony grać koncerty transmitowane online. W 2022 roku wystąpili na kilku wybranych festiwalach w Europie – w tym w Niemczech na festiwalu SUPERBLOOM w Monachium.

Kupcie bilety w przedsprzedaży na Ticketmaster już w przyszłym tygodniu i zarezerwujcie najlepsze miejsca!