Newsy

Idealny prezent pod choinkę? Mamy go!

Nie kupiłeś jeszcze swoim krewnym lub znajomym podarunku gwiazdkowego? Nie wiesz, co wybrać? Twoi bliscy chętnie biorą udział w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych lub muzycznych? Wybierz upominek, który ucieszy każdego!

Bilety na Gwiazdkę

Czy istnieje lepszy prezent, niż wspomnienia, które zostają z nami na lata? To właśnie je możesz komuś podarować na Gwiazdkę. Wystarczy, że kupisz bilet, a radość z niespodzianki
i emocje towarzyszące wydarzeniu będą w pakiecie – bezcenne!

Bilet – prezent dla każdego!

Wejściówki możesz podarować praktycznie każdemu. Mamy w swojej ofercie bilety na wydarzenia dla osób w każdym wieku, o różnorodnych zainteresowaniach – w wielu miastach Polski, a także za granicą.

Chcesz zrobić prezent dla dzieci?  Proszę bardzo! Możesz kupić wejściówki do Wielkiej Fabryki Elfów, która od kilku lat cieszy najmłodszych. Tej zimy można się wybrać na wyprawę z elfami w Warszawie, Katowicach i Gdańsku. W ofercie znajdziesz również bilety do Fabryki Iluzji w stolicy, spektakl teatralny „Ale… cyrk” oraz spotkanie z Mikołajem w Chorzowie.

Świetnym wyborem dla miłośników motoryzacji będą zaproszenia na Hot Weels Monster Tracks w Łodzi. Fani wielkich samochodów będą mogli zrobić sobie zdjęcia z tymi imponującymi maszynami, zajrzeć do środka oraz spotkać się z kierowcami.

Twoi rodzice lub dziadkowie nie mają planów na Sylwestra? Możesz kupić im bilety na Bal Sylwestrowy Wielki Gatsby w Pałacu i Folwarku Łochów. Zapowiada się wspaniała impreza dla miłośników lat 20. XX wieku!

Dla fanów muzyki też się coś znajdzie. Znajdziesz u nas koncerty gwiazd pop, rocka, metalu, disco polo, flamenco, reggae, jazzu, ale także muzyki klasycznej. Starsi wiekiem na pewno chętnie by się wybrali na proponowane występy Edyty Gepert, Andrzeja Sikorskiego, Jacka Cygana czy Krystyny Giżowskiej. Młodszych z pewnością ucieszy bilet na koncert Agnieszki Chylińskiej, Natalii Przybysz, Dawida Kwiatkowskiego, Pearl Jam, Aerosmith czy Editors.

Nie brakuje też oferty dla kibiców. Fanów lekkoatletyki zainteresują bilety na VI Halowy Mityng „Copernicus Cup” w Toruniu, a pasjonatów siatkówki olimpijskie kwalifikacje w Berlinie.

Oprócz wyżej wymienionych znajdziecie bilety na prezenty dla miłośników kabaretów, gotowania czy kursów motywacyjnych.

Karty podarunkowe

Jeżeli do końca nie wiesz, jakie wydarzenie trafi w gust osoby obdarowanej – proponujemy Ci zakup karty podarunkowej, o wartości nawet do 1200 złotych. Możesz podarować kartę również w wersji elektronicznej. Bezpiecznie, ale nadal zaskakująco!