Newsy

Justin Timberlake powraca z nową płytą I Artysta w ramach trasy -THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR zagra w Polsce!

Justin Timberlake - wszechstronnie utalentowany artysta, producent muzyczny, autor tekstów i aktor. W trakcie swojej kariery sprzedał na całym świecie ponad 54 miliony albumów i 63 miliony singli, a jako główny wokalista *NSYNC sprzedał kolejne 70 milionów płyt.

Bilety na koncert Justina Timberlake'a

Justin Timberlake odwiedzi Europę!

Dzisiaj, znany muzyk, aktor i artysta Justin Timberlake ogłosił długo oczekiwaną europejską i brytyjską odsłonę swojej wielkiej światowej trasy koncertowej The Forget Tomorrow World Tour, obejmującej trzynaście nowych koncertów w 8 krajach. Przygotowane przez Live Nation przystanki obejmą występy w Polsce, Niemczech, Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Szwecji i Francji.

Ogłoszona dzisiaj trasa koncertowa THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR rozpocznie się 26 i 27 lipca 2024 koncertami w Polsce na TAURON Arenie w Krakowie.

Podczas koncertów artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu „Everything I Thought It Was”, takie jak: „Selfish” czy najnowszy singiel „Drown”. Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca.

Człowiek wielu talentów

Justin Timberlake, zdobył ponad 23 miliardy streamów i wyświetleń wideo na całym świecie, zdobył cztery nagrody Emmy za niezapomniane występy w „Saturday Night Live”. Na dużym ekranie użyczył swojego głosu fenomenowi animowanej serii „Trolle” firmy DreamWorks. Jego przebojowa płyta „Can’t Stop the Feeling!” była nominowana do Oscara 2017 w kategorii „Najlepsza piosenka oryginalna”.

Justin Timberlake - Selfish (Official Video)

Jego ostatnio wydany singiel – „Selfish” przypomniał za co kochamy Justina.

Utwór „Selfish”, którego premiera odbyła się na specjalnym koncercie w rodzinnym mieście Timberlake’a w Memphis, został napisany przez piosenkarza Louisa Bella (Taylor Swift, Post Malone), Cirkuta (Maroon 5, The Weeknd), Therona Thomasa i Amy Allen oraz wyprodukowany przez Timberlake’a, Louisa Bella i Cirkut. Teledysk wyreżyserował Bradley J. Calder (SZA, Tinashe).

Piosenka to pulsująca ballada w średnim tempie, z tekstami o tematyce miłosnej, które mogły powstać znacznie wcześniej w karierze 42-letniego piosenkarza. Teledysk jest autoironiczny i pokazuje nieogolonego Timberlake’a ubranego w T-shirt, który staje się coraz bardziej sfrustrowany podczas prób do sesji wideo w przepastnym studiu. Robi się surrealistycznie, kiedy wchodzi do dziwacznego, miniaturowego, dziwnie długiego pokoju z czerwonym telefonem na końcu, do którego w końcu dociera – a potem wraca do studia, rozbijając stopą zestaw miniatur od zewnątrz (prawdopodobnie dyskretne nawiązanie do okładki jego przebojowego albumu z 2006 roku „FutureSex/LoveSounds”

Justin Timberlake – Światowa trasa koncertowa – THE FORGET TOMORROW WORLD TOUR

Bilety dostępne na Ticketmaster!

Kup bilety!

Bilety na koncert – jak je zdobyć?

Aby przygotować się do sprzedaży biletów na koncert Justina Timberlake’a:

  • Jeśli masz już konto na Ticketmaster, możesz kupować bilety na te koncerty, gdziekolwiek jesteś na świecie. Nie musisz się rejestrować za pośrednictwem Ticketmaster.pl.
  • Utwórz konto na Ticketmaster, jeśli go jeszcze nie masz.
  • Sprawdź, czy Twoje konto ma aktualny numer telefonu. Możliwe, że będziesz musiał to zweryfikować, więc upewnij się, że masz swój telefon komórkowy pod ręką.
  • Zaloguj się przed rozpoczęciem sprzedaży. Możesz zostać poproszony o zaktualizowanie hasła.
  • Pamiętaj, aby korzystać tylko z jednego okna przeglądarki i nie odświeżać ani nie zamykać ekranu, w przeciwnym razie możesz stracić miejsce w kolejce.