Newsy

Klubowe propozycje na lato od Live Nation!

Cold Years

Cold Years to brytyjski zespół rockowy założony w Aberdeen w Szkocji. Powstał pod koniec 2014 roku z osobistego projektu frontmana Rossa Gordona. Słuchając wypowiedzi Rossa w ciągu ostatnich kilku lat, czytając między wierszami jego teksty lub zwracając uwagę na bardziej kipiące momenty debiutanckiego albumu Cold Years „Paradise” z 2020 roku, można było przewidzieć, że coś musi się wydarzyć. Jak potwierdza wybuchowy duch nowego albumu „Goodbye To Misery”, „coś” może być niedopowiedzeniem. Wszystko się zmieniło. To dźwięk walki lub ucieczki, decyzji, że miarka się przebrała, a zespół – uzupełniony przez gitarzystę Fina Urquharta, basistę Louisa Craigheada i perkusistę Jimmy’ego Taylora – domaga się czegoś lepszego.

fot. materiały prasowe

Destroy Boys

Destroy Boys to grupa, założona przez Alexię Roditis i Violet Mayugba, która już od młodego wieku burzy sceny muzyczne w Kalifornii i na całym świecie. W 2021 roku zespół zaczął intensywną trasę koncertową, występując na koncertach w Stanach Zjednoczonych oraz supportując takie zespoły jak: Alkaline Trio i Taking Back Sunday w Wielkiej Brytanii. Występ Destroy Boys na Riot Fest zwrócił na nich uwagę, a teraz przygotowują się do kolejnych koncertów w 2023 roku. 

fot. materiały prasowe

The Fall of Troy

Zespół The Fall of Troy powstał w 2001 roku, początkowo pod nazwą The 30 Years War. Przez następne 9 lat wydali cztery albumy studyjne. Komercyjny szczyt zespołu nastąpił dzięki singlowi “F.C.P.R.E.M.I.X.”, który ukazał się w 2005 roku i znalazł się w grze Guitar Hero III. W 2020 roku, samodzielnie wydali “Mukiltearth”, czyli zbiór ich najstarszych (z The 30 Years War) i najnowszych utworów razem.

fot. materiały prasowe

Cobra Man

COBRA MAN przekazuje swoje przesłanie muzyką w duchu klasycznych stadionowych przebojów. Utwory takie jak: „Heatwave”, „Living in Hell” i „Light Me Up” mają już miliony odtworzeń. Fani zespołu odtworzyli „Bad Feeling” ponad 2 miliony razy na samym Spotify. Często niesamowite i tajemnicze, ale zawsze energiczne i natchnione, piosenki COBRA MAN łączą w sobie celebrującą dekadencję funku, ulicznego punka i b-movie splatter, które kiedyś wypełniały sklepy wideo. To skrzyżowanie B-52s, Daft Punk, Chic, Devo, Judas Priest i wczesnego Ozzy’ego. 

fot. materiały prasowe

Lauren Spencer Smith

Lauren miała imponujący rok 2022, osiągając prawie miliard globalnych streamów. Singiel „Fingers Crossed” wzniósł ją na listy przebojów i zdobył certyfikat RIAA Platinum. Artystka zdobyła uznanie za swoją wszechstronność, zarówno ze względu na jej potężny wokal, jak i dokładne napisanie tekstów piosenek. Została również nominowana jako Najlepszy Nowy Artysta i wystąpiła na People’s Choice Awards 2022, a Apple Music wybrało ją jako jedną z ich „5 Breakthrough Artists Of 2022”. 

fot. materiały prasowe

Junior Boys

Junior Boys stworzyli album, który odzwierciedla ciche piękno świata, tak długo, jak jesteś gotowy naprawdę słuchać. Tytuły i teksty 'Waiting Game’ orbitują wokół jednego tematu: uczucia oczekiwania na coś, cokolwiek, co ma się wydarzyć. Podczas spacerów po niespotykanie spokojnym Hamilton, Greenspan uważniej przysłuchiwał się rozmowom innych ludzi. Gdy usłyszał interesujące zdanie, zapisywał je dosłownie, a gdy natknął się na coś pięknego lub dziwnego, zapisywał tego opis. W studiu łączył te słowa i „po prostu bawił się nimi; samplował je, kombinował, by pasowały do kontekstu piosenki”.