Newsy

Klubowy marzec od Live Nation!

Jeshi

Jeshi to pochodzący z Londynu artysta, którego najnowszy album “Universal Credit” skupia uwagę na demonizacji społeczeństwa. Płyta jest swego rodzaju zaproszeniem do okazania empatii, na której raper komentuje próbę zlikwidowania różnic między bogatymi a biednymi. Debiutancki album spotkał się z uznaniem krytyków, a Jeshi zyskał dzięki niemu reputację artysty, który stawia czoła wielkim problemom.  

fot. materiały prasowe

The Subways

THE SUBWAYS są jednym z najbardziej ekscytujących zespołów. Ich rockowe brzmienie i szalone występy na żywo zachwycają i zachęcają publiczność do wspólnej zabawy. Udowodnili to występami na ponad stu festiwalach, m.in. na Glastonbury’s Piramide Stage, Reading, Leeds, Rock im Park, gdzie przyciągali tłumy. Podczas tegorocznej trasy koncertowej, będziecie mogli usłyszeć utwory z ich najnowszego albumu – “Uncertain Joys”. 

fot. materiały prasowe

bbno$  

bbno$ to kanadyjski raper, piosenkarz i autor tekstów, znany ze współpracy z raperem Yung Gravy oraz z wydanego w 2019 roku singla „Lalala”, który wyprodukował Y2K. Utwór ten osiągnął ponad 800 milionów streamów w serwisie Spotify, a teledysk odnotował ponad 500 mln wyświetleń w serwisie YouTube.  

fot. materiały prasowe

Nova Twins 

Rok 2022 był szczególny dla dziewczyn z Nova Twins. Londyński duet koncertował w Wielkiej Brytanii, Europie i Stanach Zjednoczonych, wydał uznany przez krytyków album „Supernova”, który znalazł się w UK Top 30 Official Charts. Nova Twins zapisały się w historii jako jeden z pierwszych zespołów nominowanych do nagrody MOBO, w kategorii „Best Alternative Music Act”, powstałej po otwartym liście artystek, w którym upominały się o reprezentację rockowych muzyków. W 2022 roku wydały też remix utworu Sama Smitha 'Unholy Feat. Kim Petras”, który w ciągu tygodnia osiągnął milion streamów na Spotify!