Newsy

Koncertowa wiosna od Live Nation!

Najlepsze muzyczne wydarzenia od Live Nation na 2024 rok? Tego nie możecie przegapić! Czekają na Was koncerty, takich gwiazd jak: Jonas Brothers, Tate McRae, Thirty Seconds To Mars i wielu innych.

Bilety

Wiosna 2024 przynosi bogatą ofertę muzycznych wydarzeń, która na pewno nie pozwoli Wam siedzieć w domu! Czeka nas bowiem koncert za koncertem. Przygotowaliśmy dla Was listę top wydarzeń od Live Nation! Sprawdźcie, jakie zagraniczne gwiazdy odwiedzą Polskę tej wiosny!

Thirty Seconds To Mars

Multi-platynowy zespół Thirty Seconds to Mars, składający się z braci Jareda i Shannona Leto, triumfalnie powrócił na scenę muzyczną z szóstym studyjnym albumem, „It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day„, który ukazał się we wrześniu 2023 roku i rozpoczął nową erę dla zespołu!

Już w maju fani Thirty Seconds to Mars będą mogli usłyszeć na żywo utwory pochodzące właśnie z tego albumu!

Thirty Seconds To Mars

Kup bilety

Tate McRae

Tate McRae Performs "Greedy" & "Exes” | Live at the 2024 iHeartRadio Music Awards

Tate McRae, zdobywczyni multiplatynowej płyty za swój pierwszy album już 10 maja odwiedzi Polskę w ramach swojej pierwszej światowej trasy „THINK LATER TOUR”! Artystka niedawno wystąpiła na gali iHeartRadio Music Awards 2024, prezentując główne single z nowej płyty „Greedy” i „Exes”. Tate tym występem dała popis swoich umiejętności, udowadniając, że jest królową choreografii. Zobaczcie sami!

A już w maju będzie okazja do zobaczenia i usłyszenia tej niesamowitej artystki na żywo na warszawskim Torwarze!

Tate McRae I THINK LATER TOUR

Kup bilety

Jonas Brothers

Tej wiosny, maj obfitować będzie w koncerty światowych gwiazd, Tate McRae, Thirty Seconds To Mars, ale i… Jonas Brothers! W KOŃCU! Już pod koniec maja, po raz pierwszy w Polsce bracia Joe, Nick i Kevin odwiedzą Polskę w ramach swojej światowej trasy koncertowej „THE TOUR”. Zespół podczas tego jednego wieczoru zaprezentuje utwory ze swoich pięciu albumów. Z pewnością fani Jonasów usłyszą na żywo kawałki z płyty wydanej w 2023 roku, „The Album, ale nie tylko! Coś czuję, że ten koncert będzie pełen muzycznych niespodzianek! Zobaczcie TikToka braci i sprawdźcie, czego możecie się spodziewać 😉

Jonas Brothers: FIVE ALBUMS. ONE NIGHT

Kup bilety

Jakie muzyczne wydarzenia czekają nas jeszcze tej wiosny?

Myles Smith

Piosenkarz i autor tekstów oraz fenomen wśród miłośników niezależnego grania, Myles Smith, wydał 29 marca swoją debiutancką EP-kę „You Promised A Lifetime”. W ramach jej promocji wystąpi 27 maja w warszawskim Klubie Hybrydy!

Paloma Faith

Brytyjska wokalistka i autorka viralowego hitu „Only Love Can Hurt Like This”, Paloma Faith wydała w lutym swój szósty studyjny album „The Glorification of Sadness”. Artystka wystąpi 31 maja w klubie Stodoła w Warszawie.

Sting

Sting, wystąpi na dwóch wyjątkowych koncertach My Songs: 6 czerwca w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie oraz 7 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi. Sting w towarzystwie zespołu rockowego zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje.

Julie Byrne

Amerykańska wokalistka podróżująca po świecie w poszukiwaniu nowych wyzwań odwiedzi Polskę aż na dwóch koncertach: 11 czerwca w Poznaniu oraz 12 czerwca w Warszawie.

girli

Alt-popowa artystka girli wystąpi w Polsce już 12 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce!

Rod Stewart

Rod Stewart odwiedzi łódzką Atlas Arenę 18 czerwca, aby zaśpiewać dla polskich fanów swoje największe przeboje. Artysta szykuję również niespodzianki!

Warsaw Rocks

Już 26 lipca na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja cyklu Warsaw Rocks! Na jednej scenie wystąpią m.in. Scorpions i Europe i nie tylko!