Newsy

Live Nation prezentuje koncerty na warszawskim Torwarze!

W 2024 roku Live Nation Polska prezentuje koncerty światowych gwiazd, tj. Zara Larsson, The 1975, Tom Odell, The Kid Laroi i Tate McRae, które odwiedzą Polskę, a dokładnie warszawski Torwar! Aby przekonać się, czego możecie się spodziewać na nadchodzących koncertach, zebraliśmy dla Was ciekawostki i największe przeboje tychże artystów.

Zara Larsson

Zara Larsson – wokalistka i autorka tekstów, która została okrzyknięta szwedzką królową pop już 7 marca odwiedzi Polskę! Nadchodząca trasa koncertowa będzie promowała najnowszy album Artystki pt. „Venus”.

Wszystkie kobiety mają supermoce – Zara wykorzystuje własne do popychania muzyki pop do przodu w kierunku równouprawnienia, jednocześnie nagrywając przebojowe utwory i pobijając kolejne rekordy.

Pierwszy album Zary „So Good” to drugi najczęściej odtwarzany debiutancki album na Spotify nagrany przez kobietę – zgromadził aż 5,5 miliarda odtworzeń. Twórczość Artystki to hit za hitem, wliczając w to potrójnie platynowy „Never Forget You”, w którym gościnnie pojawił się MNEK, platynowy singiel „Lush Life”, „Ain’t My Fault” oraz kawałek „Ruin My Life”, który niedawno pokrył się złotem.

Zara Larsson - Lush Life

The 1975

Europejska część trasy „Still… At Their Very Best” zaplanowana na luty i marzec 2024 roku to największe w historii zespołu występy w Europie, które będą jednocześnie ostatnimi koncertami w ramach kampanii „Being Funny In A Foreign Language”.

Wydany w październiku 2022 roku piąty studyjny album zespołu „Being Funny In A Foreign Language” spotkał się z licznymi pochwałami, a Rolling Stone przyznał, że zespół „potwierdził swoją pozycję w czołówce pop-rocka ostatnich lat.”.

Ich poprzednia trasa koncertowa zachwycała imponującą inscenizacją, wysoce koncepcyjną sztuką performatywną i zaskaującymi występami gościnnymi. The 1975 „Still… At Their Very Best” ustawi poprzeczkę jeszcze wyżej, oferując nową, rozszerzoną produkcję o czym przekonamy się już 13 marca podczas koncertu na warszawskim COS Torwar.

The 1975 - Somebody Else (Official Video)

Tom Odell

Tom Odell, uwielbiany przez polskich fanów Artysta już 27 marca wystąpi w Polsce! Multiplatynowy wokalista, songwriter i producent wydał właśnie długo wyczekiwany album „Black Friday”, który udowadnia, że Artysta jest w szczytowej formie!

„Black Friday” przynosi szczere teksty, będące zapisem przemyśleń artysty nad złożonością miłości i relacji. Na płycie znajdziemy znane już single, w tym utwór tytułowy, który zgromadził dotychczas ponad 80 mln odsłon i nadal cieszy się dużą popularnością na TikToku, na którym wygenerował już ponad miliard interakcji od fanów.

Na nadchodzącym koncercie w Warszawie w ramach trasy „Black Friday” Tom Odell zaprezentuje utwory z nowego albumu o tym samym tytule. Mamy nadzieję, że na koncercie nie zabraknie również ukochanej przez wszystkich piosenki „Another Love”!

Tom Odell - Another Love (Official Video)

The Kid LAROI

The Kid LAROI już 9 kwietnia 2024 roku odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej „THE FIRST TIME”!

W niezwykle krótkim czasie LAROI szturmem podbił świat, zdobywając w 2022 roku dwie nominacje do nagród Grammy w kategorii Best New Artist, a także za pracę nad szóstym pełnometrażowym albumem Justina Biebera „Justice”, trzy zwycięstwa i wiele nominacji do nagród ARIA Music Awards i Billboard Award, a także stale poszerzający się repertuar i dominującą obecność w Internecie i popkulturze.

Obecnie LAROI ma ponad 38 milionów słuchaczy miesięcznie na Spotify, ponad 2 miliardy wyświetleń na YouTube, a jego singiel „Forever & Again” znalazł się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do kinowego hitu „Barbie”.

The Kid LAROI, Justin Bieber - STAY (Official Video)

Tate McRae

Tate McRae już 10 maja 2024 roku odwiedzi Polskę w ramach trasy koncertowej „Think Later Tour”.

Tate zdobyła sławę najpierw jako uczestniczka tanecznego programu „So You Think You Can Dance” w wieku trzynastu lat. Później zajęła się tworzeniem własnej muzyki. Jej piosenki, takie jak „One Day” zyskały popularność w Internecie, szczególnie na platformach YouTube i TikToku, co przyciągnęło uwagę wytwórni RCA Records w 2019 roku. W 2021 roku McRae znalazła się na liście 30 Under 30 magazynu Forbes jako najmłodsza artystka. Jej EP-ka „Too Young to Be Sad” była jedną z najczęściej odtwarzanych przez wokalistki w 2021 roku na Spotify.

Jej singiel „Greedy” z 2023 roku odniósł kolejny sukces na liście Billboard Hot 100 – zajmując trzecie miejsce – i poprzedził wydanie jej drugiego albumu studyjnego – „Think Later” (2023).

Tate McRae - greedy (Official Video)