Newsy

Lipcowe propozycje koncertów od Live Nation

Lipiec zapowiada się pełen muzycznych wydarzeń. Przygotowaliśmy dla Was różnorodne gatunkowo koncerty, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Bilety na koncerty Live Nation

Palaye Royale na Letniej Scenie Progresji w Warszawie!

Palaye Royale w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej zawitają do Polski, dając koncert już 9 lipca na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. 

Zespół powstał w 2008 roku w Las Vegas i został założony przez trzech braci: Remingtona Leitha (wokal), Sebastiana Danziga (gitara) i Emersona Barretta (perkusja). Od samego początku Palaye Royale mieli w sobie ducha prawdziwego rock’n’rolla. Już jako dzieci, gdy najmłodszy z rodzeństwa miał zaledwie pięć lat, zaczęli organizować koncerty w piwnicy.

Przez lata swojej kariery zespół zgromadził prawie miliard streamów i zyskał wiernych fanów dzięki dynamicznemu, surowemu rock’n’rollowi. Jako nastolatkowie przybyli do Los Angeles i przebili się przez bezwzględną scenę rockową L.A., zaczynając od piwnicznych występów i mieszkania w samochodzie, aż po koncerty na arenach na całym świecie. Niezależnie od tego, czy występują na największych festiwalach czy grają wyprzedane koncerty, ich najważniejszym celem jest pogłębianie więzi z wiernymi fanami, nazywanymi Soldiers of the Royal Council.

Jako support przed zespołem zagrają The Hunna, Bruklin i Wiśniosz.

Isabella Lovestory wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!

Isabella Lovestory to niezwykła postać w świecie popu, enigmatyczna ikona stylu i utalentowana storytellerka. Pochodzi z Tegucigalpa w Hondurasie, gdzie spędziła swoje dzieciństwo, zanim przeniosła się do USA. W wieku 13 lat wyjechała do Kanady,  od tamtej pory jej życie toczy się między Montrealem, Nowym Jorkiem a Londynem.

Isabella Lovestory - VIP (Official Music Video)

Przez całe życie pragnie wolności, kocha zwierzęta i jest wszechstronną artystką. Odkrywczy duch, uwielbia eksperymentować z różnymi gatunkami muzycznymi, zawsze z dala od sztywnych reguł. Fascynuje ją reżyserowanie, edycja i projektowanie okładek, co czyni ją uzależnioną od sztuki audiowizualnej. Tworzenie własnego wszechświata i nieustanne odświeżanie go to jej pasja.

Isabellę Lovestory będzie można usłyszeć aż na dwóch koncertach w Polsce z okazji trasy „Plastic Fantasy Tour” 11 lipca w Warszawie w Klubie Hydrozagadka i 12 lipca w Poznaniu w Klubie Pod Minogą.

Lenny Kravitz na żywo w Krakowie i Łodzi!

Lenny Kravitz pojawi się w Polsce w ramach trasy „Blue Electric Light Tour”. Zagra dwa koncerty: 21 lipca w TAURON Arenie Kraków oraz 23 lipca w Atlas Arenie w Łodzi.

Przygotujcie się na wielkie muzyczne widowiska! Widzowie będą mieli okazję posłuchać nie tylko kultowych przebojów, ale także nowych utworów z albumu „Blue Electric Light”. To 12. album studyjny Kravitza, który ponownie ukazuje jego niezwykłe umiejętności jako muzyka, tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty. Album został stworzony w prywatnym studiu na Bahamach i zawiera 12 utworów, które łączą soulowy rock’n’roll z nowoczesną energią.

Oba koncerty będą wyjątkową okazją spotkania z nieustanną siłą twórczą Lenny’ego Kravitza, artysty, który inspiruje miliony ludzi na całym świecie. Jako support na scenie pojawi się Devon Ross, artystka przywołująca wściekłość i szorstkość wczesnych lat punku z nowoczesnym akcentem.

Kiefer Sutherland – aktor i muzyk na żywo w Krakowie i Poznaniu!

Jego kariera aktorska trwa prawie czterdzieści lat i obejmuje takie filmy jak „Stand By Me”, „The Lost Boys”, „Young Guns”, „Flatliners”, „A Few Good Men”, „A Time to Kill” oraz seriale telewizyjne jak „24”, „Designated Survivor” i „Rabbit Hole”.

Nie zatrzymuje się jednak na aktorstwie i łączy swoją karierę aktorską z innymi projektami – w 2016 roku zadebiutował jako muzyk, wydając trzy albumy studyjne w ciągu pięciu lat: „Down In A Hole”, „Reckless & Me” i „Bloor Street”. Jego twórczość muzyczna, utrzymana w stylistyce folk i country, zdobyła uznanie na całym świecie i zaowocowała serią ponad 600 koncertów na żywo.

Kiefer Sutherland - Something You Love (Official Video)

Aktor i muzyk – Kiefer Sutherland zagra w Polsce dwa koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 26 lipca w Krakowie, a drugi 27 lipca w Poznaniu!

Warsaw Rocks: Legendy Rocka na Jednej Scenie!

Już 26 lipca na PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Warsaw Rocks! Na scenie wystąpią Scorpions, Europe, Omega Testamentum oraz Dżem.

Scorpions – Od 50 lat Klaus Meine, Rudolf Schenker i Matthias Jabs tworzą jeden z najbardziej utytułowanych zespołów rockowych w Niemczech i Europie. Ich utwór „Rock You Like A Hurricane” został coverowany ponad 150 razy. Sprzedali ponad 100 milionów płyt.

Europe – Joey Tempest, John Norum, Mic Michaeli, John Leven i Ian Haugland od ponad trzech dekad są aktywni na scenie muzycznej. W 2022 roku powrócili z trasą koncertową po Europie i wystąpili na prestiżowych festiwalach. Otrzymali nagrodę YouTube za miliard wyświetleń hitu „The Final Countdown”.

Omega Testamentum – Ferenc „Ciki” Debreczeni, członek i współkompozytor Omegi przez 51 lat, założył zespół Omega Testamentum, aby kontynuować muzyczne dziedzictwo Omegi. Po udanym roku koncertów, zespół stworzył nowy utwór „Őrizzük a lángot” („Utrzymujemy płomień przy życiu”), który można uznać za ich ars poetica.

Dżem – zespół często nazywany „polskimi Rolling Stonesami”, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i uznaniem. Porównania do legendarnej brytyjskiej formacji są w pełni uzasadnione, biorąc pod uwagę ich muzyczne korzenie, umiejętność żonglowania stylami oraz niezłomną konsekwencję w twórczości.