Newsy

Preview

MADAME X TOUR w Londynie – Madonna szykuje 6 koncertów

Aby mieć szansę na zakup biletów, należy zarejestrować się na stronie weryfikującej prawdziwych fanów artystki. Czasu jest jednak niewiele - rejestracja kończy się 16 maja o godzinie 17:00 (16:00 czasu BST).

Zarejestruj się tutaj

Początek roku 2020 przyniesie serię kameralnych występów Madonny w teatrze London Palladium. Będzie to okazja by zobaczyć ją w zupełnie innym wydaniu. To kolejna odsłona MADAME X TOUR , która swój początek będzie mieć 12 września w Nowym Jorku i obejmie również Chicago, Los Angeles, Las Vegas, Boston, Philadelphię i Miami. Potwierdzone koncerty w Londynie odbędą się na przełomie stycznia i lutego 2020 r.

MADONNA MADAME X 2020 – daty potwierdzonych koncertów w Europie

26 stycznia (niedziela) – Londyn, U.K. The London Palladium
27 stycznia (poniedziałek) – Londyn, U.K. The London Palladium
29 stycznia (środa) – Londyn, U.K. The London Palladium
30 stycznia (czwartek) – Londyn, U.K. The London Palladium
1 lutego (sobota) – Londyn, U.K. The London Palladium
2 lutego (niedziela) – Londyn U.K. The London Palladium

Trasa Madame X Tour zawita również do Lizbony i Paryża.

Madonna zapowiada trasę

Madonna - A Madame X Tour Announcement

Najwięksi fani artystki będą mogli kupić bilety po zarejestrowaniu się na stronie Verified Fan: ticketmaster.co.uk/madonna. Rejestracja trwa do czwartku, 16 maja, do godz. 16 czasu BST. Bilety dla zweryfikowanych fanów dostępne będą od piątku, 24 maja, od godz. 9 (czasu BST).

Weryfikacja nie gwarantuje biletu, ale daje wszystkim fanom równe szanse na zakup (na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”). Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie 4 bilety. Przedział cen będzie się wahał od 60 GBP do 480 GBP (plus opłaty za dodatkowe usługi). Dostępne będą również pakiety VIP.