Newsy

Koncertowa wiosna od Live Nation

Sprawdź majowe i czerwcowe wydarzenia od Live Nation!

Myles Smith

Już dziś Myles Smith wystąpi w klubie Hybrydy w Warszawie! 

Urodzony w Luton Myles, grający na gitarze od dziewiątego roku życia, jest autorem popularnych utworów “Solo” i “My Home”. W ciągu ostatniego roku jego profil znacznie zyskał na popularności, ponieważ wydał on wiele oryginalnych utworów i wciągających coverów, łączących folk, americanę i pop. Jego oddani fani są bardzo widoczni w internecie – 100 milionów streamów jego utworów, ponad 569 tysięcy obserwujących na Instagramie, 5,7 miliona słuchaczy miesięcznie na Spotify i prawie 800 tysięcy obserwujących na TikTok. Co więcej, jego trasa koncertowa „The Not So Lonely” w Wielkiej Brytanii, UE i USA została całkowicie wyprzedana, czyniąc Mylesa jednym z najgorętszych nowych artystów wśród fanów, którzy potrafili wyśpiewać każde słowo podczas jego występu. 

Paloma Faith

Brytyjska supergwiazda Paloma Faith odwiedzi Polskę! 31 maja 2024 usłyszymy ją w warszawskim Klubie Stodoła. 

W lutym 2024 Paloma wydała długo wyczekiwany album “The Glorification of Sadness”.

W teledysku do singla „How You Leave A Man”, promującego krążek, możemy zauważyć znajome ulice – klip kręcony był w nocnej, warszawskiej scenerii, a zdjęcia opublikowane na Instagramie artystki wyraźnie wskazują lokalizację warszawskich przystanków autobusowych.

Paloma Faith - How You Leave A Man (Official Video)

Piosenka „How You Leave A Man” to nowa era Palomy. Singiel opowiada o znalezieniu pewności siebie, aby odejść od związku i być wzmocnionym własnym szczęściem. Jego nieograniczona ekspresja popu pozwala mu wygodnie usiąść obok wielu następców Palomy na listach przebojów, a nawet więcej.

Paloma Faith

Kup bilety

TOOL

TOOL powraca do Europy na długo wyczekiwaną wiosenną trasę koncertową! Pierwszy koncert już 25 maja w ZAG Arenie w Hannover!

Zespół wystąpi między innymi w londyńskiej The O2 Arena, sztokholmskiej Tele2 Arena i paryskiej Accor Arena, a także na festiwalach Graspop Metal Meeting, Tons of Rock i CopenHell.

Europejskiej trasa koncertowa jest następstwem szczególnie pracowitego okresu dla muzyków z Los Angeles, w składzie: Danny Carey, Justin Chancellor, Adam Jones i Maynard James Keenan. 

Na wszystkich europejskich koncertach (poza festiwalami) jako gość specjalny wystąpi zespół Night Verses.

TOOL

Kup bilety

Sematary

Już 12 czerwca Sematary zagra w Klubie Stodoła w Warszawie! 

Przed artystą wystąpią Hackle Down On Em, Buckshot, Oscar18 i Anvil

Undergroundowy raper Sematary stoi na przecięciu wielu różnych scen, dźwięków i subkultur. Podobnie jak artyści tacy jak Yung Lean, trudno jest zaszufladkować go do jednego gatunku lub określonej subkultury, ale setki milionów odtworzeń na Spotify i Apple Music pokazują, że jego twórczość jest bardzo dobrze odbierana przez słuchaczy, a różnorodność gatunków jest jego mocną stroną, a nie słabością.

Sematary

Kup bilety

Underøath

UNDERØATH z każdym kolejnym albumem na nowo odkrywają równowagę pomiędzy chaosem i harmonią. Ich kompozycje, powstałe pod wpływem twórczego napięcia, stają się swoistymi hymnami. Co więcej, nawet gdy zespół niekiedy spala się w procesie twórczym, pulsująca energia łączy się w ciekawy efekt, który ma ogromny wydźwięk wśród milionów słuchaczy.

Za każdym razem, gdy mają możliwość by zrobić coś dobrego, Underøath starają się rzucić sobie wyzwanie, z odpowiednią do tego postawą i uczciwością. Ich dwa złote albumy i trzy nominacje do nagrody Grammy stanowią wyraźne zaprzeczenie ideologii kompromisu komercyjnego. Portfolio Underøath wykorzystuje hałas, agresję oraz atmosferę z taką samą umiejętnością jak robią to z linią melodyczną. Kombinacja ciężkiego brzmienia i zadziorności zawarta na „Define the Great Line” sprawia, że jest to jedyna płyta tego typu, która zadebiutowała na 2. miejscu listy Billboard 200.

Underøath

Kup bilety

girli

17 maja alt-popowa artystka girli wydała zupełnie nowy, przekraczający granice album „Matriarchy”.

„Matriarchy” to jasna, sugestywna i wnikliwa płyta, na której artystka przejmuje stery z pełną kontrolą twórczą od pierwszych wersów.

Mówiąc o nowym albumie, girli mówi: „Matriarchy to album szczerych, autentycznych, ale także boleśnie samoświadomych piosenek. To opowieść o bólu dorastania i leczeniu się z doświadczeń, które zmniejszają twoją wartość do zera. To opowieść o budowaniu siebie na nowo po bólu, wyznaczaniu granic i stawaniu się królową własnego królestwa. Opowiada o bólu i radości queerowego doświadczenia, rollercoasterze dorosłości i chorobie psychicznej, wyznaczaniu granic i uczeniu się kochania siebie, a ostatecznie odnajdywaniu swoich ludzi, swojej społeczności, swojego matriarchatu”.

girli

Kup bilety