Newsy

Muzyka symfoniczna i jazzowa- najlepsze wydarzenia

Od fanów letnich szaleństw do miłośników relaksu, w harmonogramie wydarzeń Ticketmaster każdy znajdzie coś dla siebie. Ponieważ wiemy jak ważne jest budowanie więzi rodzinnych chcemy zaprosić Was na koncerty muzyki klasycznej i jazzowej, na których dobrze bawią się wszystkie pokolenia- od seniorów po nastolatków.

Przedstawiamy wydarzenia, na które możecie zabrać swoją rodzinę i spędzić wspólnie czas w akompaniamencie cenionych na całym świecie klasyków.

Wydarzenie cykliczne / Dostępne różne lokalizacje

Metallica symfonicznie

Na koncertach z tego cyklu usłyszymy największe przeboje wybitnego zespołu rockowego  Metallica w symfonicznych aranżacjach, wykonywanych przez jeden z najbardziej znaczących tribute band’ów z Europy Środkowej- SCREAM INC. Zespołowi towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’.

Trasa koncertowa odbywać się będzie w wielu Polskich miastach, w amfiteatrach i filharmoniach,których akustyka zapewni najwyższą jakość tego muzycznego doświadczenia.

Wydarzenie cykliczne / Dostępne różne lokalizacje

The Beatles symfonicznie

The Beatles- brytyjski zespół rockowy, który w przeciągu dziesięciu lat działalności wziął szturmem branżę muzyczną, odniósł niewyobrażalny sukces komercyjny na całym świecie i stał się ikoną popkultury lat 60-tych.

W ramach The Beatles symfonicznie wystąpi dobrze znana polskiej publiczności orkiestra Alla Vienna, która w minionych latach odegrała blisko 300 koncertów we wszystkich większych miastach. W repertuarze znajdą się zarówno największe przeboje grupy jak i mniej znane pozycje z dyskografii.

Queen symfonicznie

Przeboje brytyjskiej grupy Queen w symfonicznych aranżacjach wcześniej już wspomnianej  orkiestry Alla Vienna. Artystyczny fenomen, który niespodziewanie przerodził się w projekt na ogromną skalę. Kunszt muzyków i niezwykła atmosfera wydarzenia przyciągają fanów zespołu i powodują gęste obłożenie sal koncertowych.

Wydarzenie cykliczne / Kraków

27. Summer Jazz Festival Kraków

Ten dedykowany pamięci Janusza Muniaka festiwal jazzowy podbił serca widowni. Formuła wydarzenia rozwija się i rozszerza z roku na rok. Obok polskich artystów z czołówki jazzowego świata (jak choćby Tomasz Stańko lub Urszula Dudziak) występują też zagraniczni muzycy.