Newsy

Zapowiedź

Plebiscyt Ticket of the Year – głosuj już teraz!

Już trzeci rok z rzędu Ticketmaster Poland organizuje plebiscyt „Ticket of the Year” na ulubione wydarzenie roku. W głosowaniu biorą udział wszystkie imprezy kulturalne, które były dostępne w systemie sprzedaży Ticketmaster Poland, w ciągu całego 2017 roku. Głosowanie rozpoczęło się 6 listopada i potrwa do 12 listopada!

ODDAJ SWÓJ GŁOS

Fani kultury, sztuki i rozrywki wybierają zwycięzcę „Ticket of the Year” poprzez głosowanie wśród wszystkich rozrywek i wydarzeń dostępnych na www.ticketmaster.pl w 2017 roku. Plebiscyt zostanie przeprowadzony przez oficjalną witrynę Ticketmaster Polska w dniach 6-12 listopada 2017 roku.

Wszystkie koncerty, zmagania sportowe i pokazy, które odbyły się w ciągu roku, będą konkurować w głosowaniu. Międzynarodowi muzycy, jak Bruno Mars, Coldplay, Depeche Mode, Mans Zelmerlow, Sting, Jessie Ware, a także znani krajowi wykonawcy, tacy jak: Agnieszka Chylińska, ORGANEK, HEY, The Dumplings, Anita Lipnicka, jak również wydarzenia sportowe organizowane przez Polski Związek Futbolu Amerykańskiego są nominowani do „Ticket of the Year”. Uczestnicy festiwali mogą również wybierać spośród swoich ulubionych wydarzeń.

Wyniki głosowania, czyli 5 najpopularniejszych wydarzeń, wybranych spośród imprez muzycznych, sportowych i rozrywkowych, zostaną ogłoszone 28 listopada. Dodatkowo w plebiscycie zapytamy o wykonawców, którzy są najbardziej wyczekiwani przez fanów w 2018 roku.

 

Uczestnicy plebiscytu „Ticket of the Year” mogą również zostać zwycięzcami!

Spośród głosujących w sondażu „Ticket of the Year” Ticketmaster Poland wybierze zwycięzcę, który otrzyma 2 bilety (o wartości sumarycznej do 500 zł), na jeden z koncertów dostępnych na stronie Ticketmaster Poland. Impreza zostanie wybrana spośród dostępnych jeszcze biletów w ogólnej sprzedaży (nie dotyczy biletów Platinum i pakietów VIP).

W zeszłym roku w głosowaniu organizowanym przez Ticketmaster Poland wygrał zespół The Cure – a dokładniej ich koncert, który odbył się w Atlas Arenie w Łodzi. Kto zwycięży w tym roku zależy tylko od prawdziwych fanów kultury, sztuki i rozrywki. Weź udział w plebiscycie i stań się szczęśliwym zwycięzcą!

Głosowanie “Ticket of the Year” dostępne na: https://www.ticketmaster.pl/feature/tmtoty