Newsy

POLECAMY: Koncerty od Live Nation Polska!

Hot Wheels Monster Trucks

Rebecca Schnell jest kierowczynią Bigfoota i jednocześnie pierwszą kobietą prowadzącą tego typu pojazdy. Pasją zaraziła się od męża, Darrona Schnella, który również jest kierowcą Monster Trucków. Towarzysząc mu w podróżach służbowych, Rebecca pomagała w naprawie Monster Trucków, ucząc się mechaniki tych niezwykłych maszyn. To doświadczenie zachęciło ją do spróbowania swoich sił w tym sporcie i od 2020 roku jeździ jako profesjonalna kierowczyni. Dzięki swoim umiejętnościom i zaciętej rywalizacji wygrała swoje pierwsze zawody freestyle w Kopenhadze. Rebecca z niecierpliwością czeka na każdy występ i wierzy, że show może zainspirować młodych widzów do realizacji swoich motoryzacyjnych marzeń.

All Time Low

fot. materiały prasowe

„Tell Me I’m Alive” to najnowsza produkcja wizualna zespołu All Time Low, w której występują Alex Gaskarth, Jack Barakat, Rian Dawson i Zack Merrick. Teledysk do najnowszego singla promuje nadchodzący album grupy o tej samej nazwie, który będzie już dziewiątym krążkiem w karierze amerykańskiego zespołu. Ostatnio ogłoszone zostały również supporty, których występy będzie można zobaczyć przed koncertem All Time Low w warszawskim klubie Stodoła. Pierwszym z nich jest angielska artystka – Lauran Hibberd, którą magazyn Rolling Stone nazwał „Grunge’ową bohaterką z Isle of Wight”. Drugim supportem będzie z kolei młody pop-punkowy artysta z Miami – Games We Play.

The Subways

fot. materiały prasowe

Utworzony przez Billy’ego Lunna (gitara/wokal) i Charlotte Cooper (bas/wokal) zespół The Subways zadebiutował w 2006 roku albumem „Young for Eternity”. Wydany w 2008 roku „All or Nothing” ugruntował ich styl i skupił uwagę na charakterystycznych dźwiękach popu połączonego z mocno gitarowym punkiem. Na wydanym w 2015 roku samodzielnym albumie The Subways poruszyli osobiste tematy, nie tracąc przy tym na wyrazistości, a po zmianach personalnych w zespole, powrócili z wydanym w 2023 roku, dopracowanym i pełnym energii albumem – „Uncertain Joys”. Na płycie możecie usłyszeć takie utwory jak: „You Kill My Cool”, „Black Wax” i „Love Waiting On You”.

Def Leppard & Mötley Crüe

fot. materiały prasowe

W tym miesiącu mija 44. rocznica debiutanckiej EPki Def Leppard. Angielska grupa nagrała i wyprodukowała swój pierwszy krążek w 1978 roku. Od czasu jego powstania Def Leppard zapisało się w historii muzyki jako jeden z najbardziej wpływowych zespołów nowej fali brytyjskiej muzyki hard rockowej. Na najbliższym koncercie zagrają z Mötley Crüe – amerykańską grupą heavy-metalową z Los Angeles. Dwa zespoły poznały się w latach 80. i od tamtej pory często ze sobą współpracują. Na żywo zadebiutowały razem, gdy Mötley Crüe wystąpiło na pierwszym stadionowym koncercie Def Leppard podczas trasy promującej album „Pyromania”. W 2023 roku, prawie czterdzieści lat później oba zespoły odwiedzą Amerykę Południową i Europę.