Newsy

Wiosenny przegląd polskich koncertów od Live Nation

Najbliższe tygodnie to czas polskich zespołów, które zaprezentują nie tylko mocne, rockowe brzmienia, ale również przypomną, jak wyglądała polska scena muzyczna ponad dwadzieścia lat temu! Homo Twist i Armia powracają ze starymi hitami, a Dr Misio zagrają dla publiczności utwory z najnowszego krążka, ale nie zapomną zaśpiewać z fanami swoich największych przebojów.

Homo Twist

Zespół reaktywowany przez Macieja Maleńczuka zagra w Warszawie (12 kwietnia, Proxima), Poznaniu (13 kwietnia, Tama) oraz Wrocławiu (14 kwietnia, Zaklęte Rewiry). Grupa postanowiła wrócić po latach do swoich fanów, nagrywając na nowo 17 najważniejszych w ich historii utworów, które w przeszłości ugruntowały wysoką pozycję Homo Twist w świecie alternatywnej muzyki. 

Armia

W 2024 roku Armia obchodzi 40-lecie obecności na scenie. Z tej okazji ruszyli w trasę koncertową, podczas której zespół wykonuje w całości swoją pierwszą płytę.

Do tej pory wydali kilkanaście albumów, ale to na pierwszej płycie z ikonicznym Indianinem na okładce, wykrystalizował się oryginalny i jedyny w swoim rodzaju styl i brzmienie zespołu. Takie utwory jak „Niewidzialna Armia”, „Zostaw to” czy „Hejszarawiara” są wizytówką tej płyty. Po latach znów fani znów będą mieli okazję usłyszeć je na żywo!

Już niedługo zespół wystąpi w Zabrzu (21 kwietnia, CK Wiatrak), Krakowie (20 kwietnia, klub Kwadrat) oraz w Warszawie (11 maja, Proxima).

Dr Misio

Dr Misio zagrają 18 maja w Blue Note Poznań! W ostatnim czasie zespół jest w trakcie bardzo pracowitego okresu – wydali najnowszy krążek, są po premierze kolejnego singla, a w międzyczasie rozpoczęli trasę koncertową w Polsce oraz otrzymali nominację do Fryderyków w kategorii „Najlepszy Album”, a to wszystko w zaledwie kilka miesięcy. Arkadiusz Jakubik wraz z zespołem nie zatrzymują się i zamierzają nadal dawać radość swoim fanom! 

Nie może Was zabraknąć!