Newsy

Powrót wydarzeń na żywo-ankieta dla prawdziwych Fanów

W tym trudnym czasie bez wydarzeń na żywo postanowiliśmy zbadać panujące wśród Was nastroje i przeprowadziliśmy obszerną ankietę. Sprawdźcie, co mówią Fani, którzy udzielili odpowiedzi na nasze pytania.

Na pytanie o chęć wzięcia udziału w koncertach i wydarzeniach na żywo, niemal wszyscy ankietowani (aż 93%) odpowiedzieli, że w przyszłości na pewno jeszcze nie raz wezmą w nich udział. Ponad 1/3 z nich chciałaby się wybrać na koncert jeszcze w obecnym 2020 roku! Nic dziwnego, ponieważ za rozrywką na żywo tęskni 67% badanych.

Co do wydarzeń online, to jakie są Wasze wrażenia? Zgadzacie się ze zdecydowaną większością (86%), że koncerty na żywo są atrakcyjniejsze niż koncerty online? Ach, te emocje pod sceną…

Pamiętajmy też, że obecna sytuacja zmieniła standardy higieny podczas eventów najprawdopodobniej już na zawsze. Wszystkie obiekty, w których odbywają się koncerty, zwiększają częstotliwość kontroli czystości, zaopatrują się w środki dezynfekcujące i przestrzegają wszystkich odgórnych zaleceń rządowych. Odpowiedzialnej postawy od organizatorów oczekuje 81% z ankietowanych.

Dowiedz się więcej jak w obecnej sytuacji wygląda udział w wydarzeniach na żywo tutaj!

W pytaniu o przyszłe wydatki, aż 66% badanych planuje wydać zaoszczędzone pieniądze na wydarzenia na żywo, co doskonale rozumiemy! My także nie możemy się doczekać momentu powrotu do normalności, który na szczęście jest coraz bliżej! Tak więc życzymy wszystkim zdrówka i widzimy się pod sceną! 🙂