Newsy

Prezenty z Live Nation!

Już w najbliższą niedzielę zaczniemy obchody Bożego Narodzenia!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych wydarzeń organizowanych przez Live Nation, które mogą posłużyć jako prezenty dla poszczególnych członków rodziny.

Dla dzieci... Hot Wheels Monster Trucks Live

Ryk silników oraz potężne maszyny, które dzieci znają z własnych zbiorów zabawek, pojawią się już 23 i 24 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Wasze dzieci pokochają możliwość zobaczenia swoich ulubionych samochodzików, ale tysiąc razy większych!

Dla niej… Zara Larsson

7 marca w COS Torwar pojawi się szwedzka artystka Zara Larsson, która oczaruje obecnych na arenie swoim głosem i utworami. Piękny pomysł na klimatyczny i pełen energii wieczór dla Waszych ukochanych Pań!

Dla niego… New Model Army

4 koncerty w 4 miastach – 8,9, 11 i 12 marca będzie dla Krakowa, Warszawy, Gdańska i Poznania, czasem rockowych, męskich brzmień. Nie może Was tam zabraknąć!

Dla rodziców… Warsaw Rocks

Spędźcie wspólnie czas na festiwalu Warsaw Rocks, który już 26 lipca odbędzie się na PGE Narodowym. Na jednej scenie wystąpią m.in. Scorpions, Europe i inni artyści, którzy zostaną ogłoszeni wkrótce! To genialny pomysł na spędzenie czasu z klasycznymi, rockowymi tytułami!

Dla dziadków… Postmodern Jukebox

13 czerwca w Hali CK A2 we Wrocławiu Postmodern Jukebox zabiorą widzów w olśniewającą i inspirującą podróż przez wszechświat PMJ – gdzie współczesne hity i kultowe przeboje pop są przedstawione w klasycznych gatunkach, takich jak: jazz z lat 20-tych, Swing, Doo-wop, Motown, i ożywione przez obsadę jednych z najlepszych na świecie wokalistów, tancerzy i instrumentalistów. To idealny pomysł na spędzenie wieczoru w klimacie vintage!