Newsy

Przegląd kalendarza Live Nation [Kwiecień] vol. I

Sprawdź jakie koncerty czekają na Ciebie w kwietniu od Live Nation cz.1!

Sprawdź

6 kwietnia, klub Chmury, Warszawa

Pandemia sprawiła, że członkowie zespołu postanowili zamknąć się w studiu, które sami stworzyli i nagrać jak największą ilość utworów. Tak powstały utwory na krążek „Lamb”!

9 kwietnia, klub Progresja, Warszawa

The Kid LAROI już za chwilę odwiedzi Warszawę w ramach „The First Time Tour”! O ogłoszeniu trasy powiedział: Nie mogę się doczekać, aby zagrać w Europie i Wielkiej Brytanii w kwietniu! Jestem bardzo podekscytowany, że mogę ruszyć w trasę po Europie i Wielkiej Brytanii i spotkać tam moich fanów. Obiecuję, że warto czekać! Kocham was wszystkich i do zobaczenia wkrótce.

Supportem podczas warszawskiego koncertu The Kid LAROI został Sam Tompkins, którego debiut płytowy wciąż przed nami. Możliwe, że podczas koncertu w Progresji usłyszymy kawałki z nadchodzącego albumu “hi, my name is insecure.”

10 kwietnia klub VooDoo, Warszawa

Fast Animals and Slow Kids to grupa pełna energii, a w ramach tegorocznej trasy zawitają nie tylko do Polski, ale i do Sztokhomu, Kopenhagi, Barcelony czy Paryża.

13 kwietnia, MCK, Katowice

Były wokalista zespołu HIM podchodzi do tworzenia oraz wykonywania swoich utworów z wielkim szacunkiem i zapowiada się, że nie zamierza schodzić ze sceny. Oto co powiedział w wywiadzie z Knock Out Production: […] należy pamiętać, że po prostu kocham muzykę, więc póki wciąż jestem kreatywny, nie zamierzam rezygnować z jej tworzenia. 

15 kwietnia, klub Palladium, Warszawa

Nadzieja Wielkiej Brytanii na kolejne głośne nazwisko w świecie muzyki! Becky Hill już teraz zebrała na swoim koncie ponad 40 milionów streamów, a ta liczba wciąż rośnie, do tego dochodzą liczne nagrody, w tym BRIT Awards oraz współprace z wielkimi nazwiskami w branży.

19 kwietnia, klub Oczki, Warszawa

Ostatni koncert BUNT. w Meksyku odbył się, nie na standardowej scenie, ale na ringu! Jak będzie to wyglądało w Warszawie?