Newsy

Sprawdź klubowe propozycje od Live Nation!

fot. materiały prasowe

Waterparks

Waterparks w nieoceniony sposób przywrócili blask rockowi! Ich magnetyczna siła przyciągnęła grupę oddanych fanów, którzy tłumnie przychodzą na wyprzedane koncerty, streamują ich piosenki i wprowadzili ich na wiele list Billboard. Zespół grał jako gwiazda festiwalu Sad Summer i supportował My Chemical Romance podczas wyprzedanej trasy po arenach, a już jesienią odwiedzą Polskę.

fot. materiały prasowe

Brass Against


Brass Against to kolektyw muzyków, których łączy cel tworzenia muzyki inspirującej do zmian społecznych i osobistych. Pochodząca z Nowego Jorku dziewięcioosobowa orkiestra dęta, słynąca ze znakomitych aranżacji mocnych rockowych brzmień na instrumenty dęte, przy zachowaniu rapcore’owego wokalu oraz niesamowitej energii już niedługo zagra w Krakowie.

fot. materiały prasowe

Dirty Honey

Hard rockowe combo w wielkiej, riffowej konwencji stadionowych tytanów, takich jak Aerosmith i Led Zeppelin, Dirty Honey wyłoniło się z klubowej sceny Los Angeles w 2019 roku z ich samozwańczą debiutancką EP-ką, a dwa lata później z ich pierwszym pełnym albumem. Zespół stworzył znakomite piosenki, wykorzystując swoje mocne strony: seksowny, bluesowy, nieprzyjemny rock’n’roll, melodyjny hard rock i uduchowiony blues-rock z lat 70. Grupa wystąpi w Warszawie już za miesiąc! 

fot. materiały prasowe

Rival Sons

Rival Sons grają rock 'n’ roll w najczystszej postaci, bez pretekstów i udawania. Zamiast tego, po prostu podłączają się do prądu, nastawiają się i podążają własną ścieżką. Mówiąc o ich wpływie, Rolling Stone stwierdził, że „Rival Sons zrobili wszystko, aby wprowadzić nowych fanów do rocka”. Rival Sons nie są po to, by powiedzieć ci dokładnie co masz myśleć lub czuć (to zależy od ciebie), ale dadzą ci niezłą zabawę, jeśli tylko im na to pozwolisz. W listopadzie zespół zagra aż dwa koncerty w Polsce!

fot. materiały prasowe

Junior Boys

Kanadyjski duet Junior Boys wydał swoją szóstą płytę zatytułowaną „Waiting Game” 28 października 2022 roku. Po sześciu latach od ostatniego albumu „Big Black Coat” z 2016 roku, producenci Jeremy Greenspan i Matt Didemus stworzyli album, który wyróżnia się nastrojem delikatnym i refleksyjnym, różnym od ich poprzedniego – energetycznego i inspirowanego R&B. Nowe brzmienie Junior Boys będziecie mogli usłyszeć na żywo już w sierpniu!

fot. materiały prasowe

Smash Into Pieces

Z 7 wydanymi albumami i ponad pół miliardem streamów na całym świecie – Smash Into Pieces stał się jednym z najszybciej zdobywającym popularność skandynawskim zespołem rockowym.  Najnowszy album Disconnect oznacza początek nowej ery! Jesteście gotowi na mieszankę surowego rocka, electro i popu?

fot. materiały prasowe

Mando Diao

„Boblikov’s Magical World” został wydany 28 kwietnia przez Playground Music Scandinavia na całym świecie. Tego lata Mando Diao zagra na kilku dużych festiwalach i koncertach, w tym na Lollapalooza w Sztokholmie oraz Dalhalla, w Göteborgu i Malmö razem z The Hives i The Sounds. Europejska trasa koncertowa rozpocznie się 24 listopada w Warszawie i zabierze zespół przez 8 krajów i 16 miast do 16 grudnia, kiedy to zakończy się w Paryżu, we Francji.