Newsy

Strażak Sam Na Żywo – Przygoda Na Biwaku

Tej jesieni zawita do Polski dzielny Strażak Sam z nowym muzycznym widowiskiem – Przygoda na Biwaku. Jest to kontynuacją znakomitego, międzynarodowego spektaklu, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów!

Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia…. Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołącza niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze.

Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu.

Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków: Strażak Sam, Kapitan Steel, Penny, Elvis oraz niesfornego Normana. Głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawia się też nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama!

Spektakle w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościł już w ponad 50 miastach! Nie przegapcie nowych przygód Strażaka Sama w Waszym mieście!