Newsy

Światowy Dzień Walki z Rakiem

Rokrocznie 4 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Głównym celem tego dnia jest zwrócenie uwagi na profilaktykę nowotworową, która odpowiednio wcześnie wprowadzona, może znacząco wpłynąć na przebieg choroby. Niestety, walka z nowotworem jest ogromnym wyzwaniem dla dorosłych, a tym bardziej dla dzieci, którymi opiekuje się wspierana przez Ticketmaster Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Pragniemy z całego serca wspomóc ich walkę o życie i zachęcamy Was do dołączenia do nas.

Od 2019 r. umożliwiamy na naszej platformie przekazywanie darowizn pieniężnych (od 10 do 50 zł) na wsparcie działań Fundacji. Środki te przeznaczane są na zakup nierefundowanych leków ratujących życie oraz specjalistycznych środków niezbędnych do innowacyjnej terapii w sytuacji zagrożenia życia dziecka. Podczas procesu zakupu dowolnych biletów, dostępnych w sprzedaży na Ticketmaster.pl, na jednym z jego etapów, widoczny jest panel umożliwiający przekazanie środków pieniężnych na cele Fundacji. Serdecznie zachęcamy do dołączenia do naszej akcji i zasilenia konta Fundacji tutaj.

Dzięki hojności naszych klientów, od początku współpracy zebraliśmy 146 tysięcy zł, które w całości przekazaliśmy na rzecz fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. I to się nazywa koncertowe wsparcie! Dziękujemy Wam za Wasze wielkie serca. Każda złotówka się liczy, kiedy walka o życie trwa. W Ticketmaster wierzymy, że dobro ofiarowane innym ludziom prędzej czy później do nas wraca i wiemy, że Fani tę wiarę podzielają! Zapewniając rozrywkę sobie i bliskim poprzez zakup biletów na wydarzenia, możemy jednocześnie zapewnić wsparcie dzieciom, które toczą walkę o życie.

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” od 1991 roku troszczy się o dzieci przyjeżdżające z całej Polski na leczenie do wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Z jej pomocy skorzystało już kilka tysięcy małych pacjentów. Więcej na temat fundacji przeczytacie pod tym linkiem.