Newsy

Szczęśliwego Pride Month 2024 I Queerowe wydarzenia, których nie możesz przegapić

W Ticketmaster różnorodność i inkluzywność są bardzo ważne! Zatem w tym roku z okazji Pride Month chcemy zaprezentować Wam najciekawsze koncerty i wydarzenia z udziałem artystów queer.

Zobacz nasze tęczowe logo

Czerwiec jest znany na całym świecie jako Pride Month – czas, w którym społeczność LGBTQ+ i odsłanianie siebie zajmują centralne miejsce. W Ticketmaster z dumą wspieramy społeczność LGBTQ+ i razem z nimi świętujemy nie tylko w tym miesiącu, ale przez cały rok. Jesteśmy głęboko przekonani, że każdy człowiek ma prawo do równości i akceptacji , niezależnie od orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej.

Pride Month w Ticketmaster: Poznaj artystów LGBTQIA+, którzy wystąpią w Polsce!

Oprócz kolorowych parad dumy i demonstracji, które w ciągu najbliższych kilku tygodni przejdą ulicami całego świata, organizujemy koncerty oraz wydarzenia prowadzone przez artystów queer, którzy odwiedzają Polskę przez cały rok.

W Ticketmaster znajdziesz najlepsze wydarzenia, aby w pełni cieszyć się kolorową różnorodnością społeczności. Przyjrzyjmy się razem najbardziej ekscytującym wydarzeniom queer, których nie możesz przegapić.

girl in red

girl in red odwiedzi Polskę już we wrześniu 2024 roku w ramach trasy „Doing It Again Europe Tour ’24”. Zdobądź bilety na koncert girl in red już teraz!

Kup bilety na girl in red

Melanie Martinez

Melanie Martinez w ramach trasy „Trilogy” zawita do Polski i już 15 października wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

Kup bilety na Melanie Martinez

Loreen

Szwedzka piosenkarka popowa Loreen wraca do Polski aż na dwa koncerty! Artysta w lutym 2025 roku odwiedzi Warszawę oraz Kraków.

Kup bilety na Loreen

Nemo

Nemo, zwycięzca tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji na trzech koncertach w Polsce!

Kup bilety na Nemo

Billie Eilish

Ze swoim nowym albumem „HIT ME HARD AND SOFT” Billie Eilish wystąpi na żywo w Polsce w czerwcu 2025 roku!

Kup ostatnie bilety na Billie Eilish