Newsy

Tate McRae ogłosiła europejską trasę koncertową na wiosnę 2024 r. | Artystka wystąpi w Polsce

Tate McRae jest obecnie na fali! Kanadyjska piosenkarka wydała w tym roku hit „greedy”, a teraz ogłosiła swój nowy album i towarzyszącą mu trasę „THINK LATER TOUR”. W maju przyjedzie do Polski na jeden jedyny koncert! Więcej informacji znajdziesz tutaj, na blogu!

Ciesząca się międzynarodowym uznaniem piosenkarka popowa Tate McRae w rekordowym czasie stała się światową ikoną muzyki. Kanadyjka właśnie ogłosiła wydanie swojego drugiego albumu „THINK LATER”, który ukaże się już 8 grudnia 2023 roku. Jednocześnie publikując daty swojej światowej trasy koncertowej na rok 2024.

Gościem specjalnym zapowiedzianej trasy będzie raper – charlieonnafriday.

Przedsprzedaż Ticketmaster

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 9 listopada o godzinie 10:00 na Ticketmaster. Jedyne czego potrzebujesz to konto Ticketmaster i to wszystko. Nie czekaj do oficjalnej sprzedaży, zdobądź bilety wcześniej i zarezerwuj sobie najlepsze miejsce.

Najpierw balet, potem muzyka

Mając zaledwie dwadzieścia lat, Tate McRae dała się poznać jako jedna z najbardziej utalentowanych i odnoszących sukcesy piosenkarek swojego pokolenia. Dorastając w Calgary, już w młodym wieku odkryła swoją pasję do baletu i trenowała po jedenaści godzin dziennie w renomowanym Alberta Ballet. W tym czasie muzyka służyła jej przede wszystkim jako akompaniament do odkrywania swojej przyszłej kariery tancerki baletowej. Chcąc pokazać światu swoje choreografie założyła kanał na YouTube Create With Tate. Z czasem zdecydowała się także na publikowanie swoich własnych utworów. Teledysk do jej pierwszej samodzielnie skomponowanej piosenki, „One Day ”, został wkrótce odsłuchany ponad 36 milionów razy.

Kariera nie do zatrzymania

Wydany w 2020 roku singiel artystki: „you broke me first” ma obecnie prawie dwa miliardy odtworzeń na Spotify.

Tate McRae - you broke me first (Official Video)

Dwie EP-ki Tate McRae „Too Young to Be Sad” (2021) i „All the Things I Never Said” (2020) spotkały się z szerokim uznaniem zarówno krytyków, jak i fanów oraz były obiecującymi prekursorami debiutanckiego albumu artystki „I Used to Think I Could Fly“, który ukazał się w 2022 roku. 

Muzyka Tate McRae jest autentyczna, szczera, popowa i dokładnie trafia w gusta jej młodych fanów. Singiel „greedy” z jej nowego albumu zebrał kilkaset milionów odtworzeń w ciągu zaledwie kilku miesięcy i stał się niewątpliwym hitem na TikToku. Teledysk do singla można zobaczyć tutaj:  

Tate McRae - greedy (Official Video)