Newsy

Odkryj koncerty na żywo, w swojej okolicy, dzięki nowej współpracy Ticketmaster z Shazam

Dane pokazują, że w tym roku 42% fanów zgłosiło, że przegapiło koncerty, na które chcieli się wybrać. Dlaczego? Ponieważ o nich nie wiedzieli. Ticketmaster zamierza to zmienić, ułatwiając fanom zakup biletów poprzez aplikacje, z których na co dzień korzystają.

Dzięki podjęciu nowej współpracy z Shazam i istniejącym już partnerstwom z TikTokiem i Snapchatem, Ticketmaster pragnie zniwelować lukę między samym odkrywaniem muzyki a oglądaniem artysty na żywo.

Jeśli używacie Shazam do odkrywania nowych utworów, możecie zobaczyć, gdzie gra Wasz ulubiony artysta, a następnie zdobyć bilety kilkoma kliknięciami. Dzięki temu, że artyści mogą bezpośrednio linkować do wydarzeń na Ticketmaster, kupno biletów na ich koncerty stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

I love that you can now Shazam a song and immediately buy concert tickets on Ticketmaster. It’s genius!”

Meghan Trainor

Możecie również odkrywać nowe wydarzenia na Ticketmaster poprzez istniejące już współprace z TikTokiem i Snapchatem. Na Snapchacie możecie przeglądać nadchodzące wydarzenia na całym świecie, korzystając ze Snap Map. Natomiast na TikToku certyfikowani artyści mogą łatwo udostępniać linki do swoich wydarzeń na Ticketmaster, dzięki czemu możecie kupić bilety bez wychodzenia z aplikacji TikTok.

W ramach naszej nowej kampanii „Music Finds You”, Meghan Trainor, NIKI i Peach Tree Rascals pokazują, jak łatwo znaleźć wydarzenia na Ticketmaster, korzystając z Shazam, TikToka i Snapchata w poniższych krótkich filmach.

#MusicFindsYou feat. Meghan Trainor | Ticketmaster
#MusicFindsYou feat. NIKI | Ticketmaster
#MusicFindsYou feat. Peach Tree Rascals | Ticketmaster