Newsy

Ticketmaster x FlixBus

Podróżowanie na wymarzony koncert właśnie stało się o wiele prostsze, a wszystko to dzięki naszej współpracy z FlixBusem.

Wydarzenia na żywo wracają na właściwe tory. Coraz więcej artystów anonsuje swoje trasy koncertowe w Europie, a w tym w Polsce.

Fani muzyki na żywo mogą teraz czerpać korzyści z naszego najnowszego partnerstwa.

FlixBus to globalny lider traveltech, oferujący międzymiastowe połączenia autobusowe do ponad 2500 destynacji w 37 krajach. Z niepowtarzalnego połączenia start-upu technologicznego z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie firma stworzyła największą sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim.

Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie umożliwiają milionom podróżnych odkrywanie świata za niewielkie pieniądze. Jednocześnie zielone autobusy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska, stanowiąc wygodną i ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych. Autobusy FlixBusa wyróżniają się przykładnym bilansem emisji dwutlenku węgla i wydzielają go mniej na każdym kilometrze podróży.

Współpraca z FlixBusem umożliwia skorzystanie klientom Ticketmaster Polska ze specjalnej oferty.

Jak skorzystać z 15% zniżki na przejazdy?

To proste! Napisz do nas na adres: [email protected]. W mailu napisz nam, na jakie wydarzenie dostępne w naszej ofercie zamierzasz się wybrać. W odpowiedzi na wiadomość otrzymasz od nas unikatowy kod rabatowy! W trakcie rezerwacji w aplikacji, wpisz swój kod w polu i ciesz się rabatem!

Uwaga! Kody zniżkowe obowiązują tylko na przejazdy do 28.02.2022 z wyłączeniem przejazdów w dniach 16.12.2022-06.01.2023.

Promocja obowiązuje tylko z aplikacją mobilną FlixBus.

Wydarzenia na żywo zawsze wymagają odpowiedniego transportu, a dzięki temu partnerstwu jesteśmy w stanie zapewnić wam komfortowe warunki oraz niezapomniane emocje na żywo.

#zaFLIXuj się w wydarzeniach z Ticketmaster!