Newsy

Fani mogą teraz odkrywać bilety za pośrednictwem Snapchata

Wyszukiwanie biletów stało się o wiele łatwiejsze, a wszystko to dzięki naszej współpracy ze Snapchatem.

Fani muzyki mogą teraz znaleźć swoje ulubione wydarzenia za pośrednictwem Ticketmatcher Mini, gdzie zostaną dopasowani do nadchodzących eventów w oparciu o ich ulubione gatunki muzyczne. Stamtąd mogą przeglądać wydarzenia, przesuwając palcem w lewo lub w prawo, zapisywać to, co im się podoba i zapraszać znajomych wysyłając wiadomość na czacie lub Snapa.

Fani mogą również otworzyć Snap Map – pierwszą w historii partnerską warstwę map Snapchata – i znaleźć nadchodzące wydarzenia w pobliżu w miastach na całym świecie.

„Ticketmaster buduje partnerstwa i rozwiązania produktowe, które stawiają wydarzenia na żywo naszych klientów przed najbardziej zaangażowanymi oraz prawdopodobnymi nabywcami biletów” – mówi Dan Armstrong, EVP of Distributed Commerce w Ticketmaster.

Współpraca ze Snapem pozwala nam głęboko zaangażować nowe pokolenie uczestników wydarzeń. Odkrywanie wydarzeń na Snap Mapie i dzielenie się nim ze znajomymi za pośrednictwem Tickematcher Mini zapewnia nam zupełnie nowy sposób, aby pomóc artystom, zespołom i miejscom połączyć się z tą ważną grupą demograficzną.

Wydarzenia na żywo są z natury społecznościowe, a dzięki temu partnerstwu jesteśmy w stanie włączyć media społecznościowe od samego początku procesu aż do finalnego zakupu.