Newsy

Twenty One Pilots powracają do Polski w 2025 roku!

Amerykański duet, Twenty One Pilots ogłosił niedawno swoją światową trasę koncertową "The Clancy Tour", podczas której zagra w łódzkiej Atlas Arenie już w kwietniu 2025 roku. Na koncertach zaprezentują swój najnowszy album "Clancy", który ukaże się już 17 maja. Wszystkie informacje, dotyczące biletów znajdziecie tutaj na blogu.

Bilety na Twenty One Pilots

Nagrodzony Grammy® duet, w skład którego wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, ugruntował swoją pozycję, uchodząc za zespół XXI wieku odnoszący największe sukcesy. Z ponad 33 miliardami odtworzeń na całym świecie i ponad 3 milionami biletów sprzedanych na światowe trasy koncertowe, na nowo definiują brzmienie pokolenia. Utwory takie jak „Stressed Out” , „Ride” i „Heathens” to absolutna klasyka dla słuchaczy pokolenia Z, co widać wyraźnie w miliardach odtworzeń.

Nowy album „Clancy” ukaże się już 17 maja 2024 roku!

W lutym 2024 roku Twenty One Pilots ogłosiło wydanie swojego nowego albumu „Clancy”, publikując główny singiel „Overcompensate” wraz z teledyskiem. Utwór szybko znalazł się w pierwszej piątce list przebojów radia alternatywnego. Wraz z ogłoszeniem trasy, duet zaprezentował kolejny utwór z nowego albumu „Next Semester”.

Twenty One Pilots - Next Semester (Official Video)

Jak zdobyć bilety na koncert Twenty One Pilots?

Aby przygotować się do sprzedaży biletów na koncert Twenty One Pilots:

Jeśli masz już konto na Ticketmaster, możesz kupować bilety na te koncerty, gdziekolwiek jesteś na świecie. Nie musisz się rejestrować za pośrednictwem Ticketmaster.pl.

Utwórz konto na Ticketmaster, jeśli go jeszcze nie masz.

Sprawdź, czy Twoje konto ma aktualny numer telefonu. Możliwe, że będziesz musiał to zweryfikować, więc upewnij się, że masz swój telefon komórkowy pod ręką.

Zaloguj się przed rozpoczęciem sprzedaży. Możesz zostać poproszony o zaktualizowanie hasła.

Pamiętaj, aby korzystać tylko z jednego okna przeglądarki i nie odświeżać ani nie zamykać ekranu, w przeciwnym razie możesz stracić miejsce w kolejce.

Kliknij tutaj, aby się zalogować / utworzyć swoje konto na Ticketmaster.

Odwiedź nasze często zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej.

Twenty One Pilots I Światowa trasa koncertowa „The Clancy World Tour”

Przedsprzedaż biletów rusza już w czwartek, 4 kwietnia o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl.

Kup bilety na Ticketmaster!

Ogólna sprzedaż biletów rusza w piątek, 5 kwietnia o godz. 10:00 na Ticketmaster.pl